starladder
fot. StarLadder

Sprout pewne występu na Charleroi Esports

Za nami pierwsze europejskie eliminacje do Charleroi Esports 2019, w których najlepsze okazało się Sprout. Niemiecka formacja w związku z tym zapewniła sobie występ na belgijskim turnieju lanowym.

W trakcie drugiego dnia rozgrywek nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy nie musieli się zbytnio napracować. Podczas półfinałowego starcia z duńskim FASTLOSE Denis „denis” Howell i spółka na przestrzeni dwóch map stracili zaledwie sześć rund, a w wielkim finale sytuacja wyglądała bardzo podobnie. Pogromca polskiego 2k19PL, czyli portugalskie Giants Gaming, także nie był w stanie postawić Sprout zdecydowanego oporu i podczas żadnej z dwóch potyczek nie zdołał uzyskać nawet dwucyfrowego wyniku.

Tak obecnie wygląda lista uczestników Charleroi Esports 2019:

G2 Esports Sprout Team LDLC Team Vitality
Virtus.pro

W puli nagród Charleroi Esports 2019 znajdzie się 100 tysięcy euro. W imprezie, która odbędzie się 12-14 kwietnia, udział weźmie łącznie osiem formacji. Jeszcze jedna z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenie od organizatorów, natomiast dwie kolejne wyłonione zostaną na drodze europejskich oraz azjatyckich eliminacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

phr przed ćwierćfinałem WESG: Nie chcę mówić, że wygramy, ale wygramy

AGO Esports bez większych problemów ograło dziś Team Ukraine w pierwszej rundzie play-offów światowych finałów World Electronic Sports Games 2018. Po...