fot. Electronic Arts

Znamy datę premiery trybu Battle Royale w Battlefield V!

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać trybu Battle Royale w Battlefield V, mamy fantastyczną wiadomość. Burza Ognia, bo tak nazywa się wspomniany tryb, zadebiutuje już 25 marca i będzie dostępna dla za darmo dla wszystkich posiadaczy gry. Poniżej przedstawiamy oficjalny zwiastun produkcji DICE i Criterion Games:

Warto przypomnieć, że Burza Ognia to tryb Battle Royale zaprojektowany w stylu Battlefield. W rozgrywce nie zabraknie zatem charakterystycznych dla całej serii elementów takich, jak niesamowicie dopracowana mechanika strzelania, oszałamiająca grafika, możliwość używania pojazdów oraz destrukcja otoczenia. Dodatkowo Burza Ognia wprowadzi do Battlefield V największą mapę w historii całej serii – Halvøj, która będzie cechować się rozległym terenem, od ośnieżonych gór po otwarte nabrzeża.

Tryb Burza Ognia będzie oferować możliwość gry solo, w duetach lub w 4-osobowych zespołach. Na polu bitwy będziemy mogli poruszać się piechotą, pojazdami naziemnymi, a nawet przy użyciu helikoptera – co również jest absolutną nowością w Battlefield V. Dostępny będzie również pojazd-amfibia oraz… traktor. W jednej rozgrywce o przetrwanie powalczy aż 64 graczy, a wszelkie boje będą miały miejsce na lądzie, na morzu lub też w powietrzu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars walczy o uniknięcie baraży w ESEA MDL

Wprawdzie marzenia Izako Boars o przedostaniu się na miejsce premiowane awansem do play-offów 30. sezonu ESEA Mountain Dew League dawno legły w gruzac...