fot. EPICENTER

Virtus.pro znów wystąpi w ECS Season 7

Po końcowych rozstrzygnięciach pierwszego tygodnia Esports Championship Series Season 7 organizatorzy zaprezentowali listę drużyn, które pojawią się na serwerze podczas kolejnej odsłony zmagań. W akcji znów obejrzeć będziemy mogli Virtus.pro, dla którego będzie to już druga okazja do zdobycia przepustki na finały lanowe.

Polacy wzięli udział w inaugurującej sezon serii spotkań, ale już w ćwierćfinale, po zaciętym boju, polegli w starciu z FaZe Clanem. Tym razem podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego staną w szranki z North, które również nie może zaliczyć początku rozgrywek do udanych. Duńczycy nie byli bowiem w stanie pokonać AVANGAR i także pożegnali się z rywalizacją już po pierwszym pojedynku. Oprócz występu naszych rodaków warto też będzie zwrócić uwagę na debiut nowego składu mousesports, który w swoim pierwszym meczu podejmie Fnatic. W pozostałych dwóch parach czekają nas natomiast batalie Teamu Vitality z Teamem LDLC oraz AVANGAR z forZe.

Tak prezentuje się harmonogram ćwierćfinałów:

18 marca
17:00 North vs Virtus.pro BO3
17:00 AVANGAR vs forZe BO3
20:00 mousesports vs Fnatic Fnatic BO3
20:00 Team LDLC vs Team Vitality BO3

Turniej przeprowadzony zostanie przy użyciu standardowej drabinki z wszystkimi meczami w trybie BO3. Transmisja z imprezy dostępna jest w języku angielskim na kanale FACEIT na Twitchu, a w języku polskim na kanale ESPORT NOW. Awans na czerwcowe finały lanowe ECS Season 7 wywalczy sobie tylko najlepsza z wymienionych powyżej formacji. Więcej szczegółowych informacji na temat rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Esport zagościł w Muzeum Śląskim – podsumowanie trzeciej edycji OKSE

Po raz trzeci w historii w Katowicach odbył się Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych. Niezwykle interesujących prelekcji można było posłuchać...