fot. x-kom team

Ligowe ostatki przed Izako Boars w MDL-u, w akcji także x-kom team

W piątkowy wieczór wprawdzie warto skorzystać z chwili wolnego czasu, ale ci, którzy planują zainaugurować weekend w domu, mogą spędzić go w towarzystwie dwóch polskich ekip. Dziś w akcji zobaczymy Izako Boars oraz x-kom team.

Dziki wczoraj sprawiły nie lada sensację, pokonując w kolejnym meczu ESEA Mountain Dew League finalistów katowickiego Majora – ENCE. Dla Polaków była to zbawienna wygrana. Niedługo później okazało się bowiem, że wyrwane trzy punkty fińskiej ekipie sprawiają, że zespół Piotra „izaka” Skowyrskiego jest pewny udziału w kolejnym sezonie rozgrywek ligowych na zapleczu ESL Pro League. Zawodnicy znad Wisły mają wprawdzie taki sam bilans jak expert eSport, ale w bezpośrednim pojedynku z Niemcami okazali się lepsi. Dzisiejsze batalie z Teamem Spirit i Teamem LDLC nie będą miały więc, z punktu widzenia Polaków, zbyt wielkiego znaczenia. Dla naszych rodaków będzie to zwieńczenie 30. sezonu ESEA MDL.

Jedno spotkanie czeka tego wieczoru także x-kom team. Michał „mono” Gabszewicz i spółka stoczą pojedynek w formacie BO3 przeciwko fińskiemu HAVU Gaming w ramach CS.Money Premier by EM. Polska formacja po porażce z Winstrike Temem w półfinale górnej części drabinki wylądowała wśród przegranych i dziś zawalczy o znalezienie się wśród najlepszej czwórki internetowych rozgrywek. Gra jest warta świeczki, bo miejsce na podium gwarantuje wylot na lanowe finały, które odbędą się w nieznanym jeszcze terminie w Moskwie, a zespołom przyjdzie rozdzielić między sobą 10 tysięcy dolarów.

Harmonogram spotkań przedstawia się następująco:

15 marca
17:00 Izako Boars vs Team Spirit BO1 transmisja
18:00 Izako Boars vs Team LDLC BO1 transmisja
18:00 x-kom team vs HAVU Gaming BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Secret zaczyna CORSAIR DreamLeague Season 11 od zwycięstwa

Team Secret udanie rozpoczął swoją kampanię mającą na celu obronę tytułu mistrzowskiego Majora. Zespół Michała "Nishy" Jankowskiego w pierwszym meczu ...