czekolad
fot. ESL

Zagłosuj na MVP, Rookie of the Split oraz trenera splitu w Superlidze Orange

Za nami faza grupowa hiszpańskiej Superligi Orange. Przyszedł więc czas na rozpoczęcie głosowania na najbardziej wartościowego zawodnika, najlepszego debiutanta oraz trenera podczas wiosennego splitu ligi.

Po siedmiu tygodniach hiszpańskich rozgrywek poznaliśmy już pierwszy zespół, który wystąpi w play-offach. Mowa oczywiście o MAD Lions, które zgromadziło aż jedenaście wygranych. Pozostało jedynie pięć miejsc w kolejnej fazie, jednak już dziś można zagłosować na swoich faworytów do zgarnięcia nagród indywidualnych. Trudno jest jednak wskazać konkretne osoby, które powinny zostać wyróżnione w każdej z trzech kategorii.

Nie od dziś wiadomo, że w Hiszpanii swoją małą kolonię stworzyli także Polacy. Wśród graczy z naszego kraju znaleźć można Krzysztofa „Kackosa” Kubziakowskiego, Marcina „IceBeasto” Lebudę, Sebastiana „Sebekxa” Smejkala oraz Pawła „Czekolada” Szczepanika. Na całą czwórkę można zagłosować w ankiecie na najlepszego gracza wiosennego splitu. Pierwsza trójka została także nominowana do nagrody Rookie of the Split.

Jeżeli chcecie oddać głos na swoich faworytów, to udajcie się na tę stronę. Ostatnia kolejka Superligi Orange zostanie rozegrana już w najbliższy poniedziałek i wtorek, 18 i 19 marca. Transmisja w języku hiszpańskim dostępna jest w tym miejscu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Stypendium dla najlepszych graczy Apex Legends? W USA to możliwe

Apex Legends to absolutny hit na rynku gier komputerowych w ostatnich tygodniach. W produkcję Respawn Entertainment w zaledwie miesiąc od momentu prem...