vander
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Ruszyło głosowanie na MVP play-offów Ultraligi

W tym tygodniu rozpoczęła się faza pucharowa Ultraligi, która wyłoni mistrza pierwszego sezonu rozgrywek organizowanych przez Polsat Games. W związku ze startem play-offów ruszyło również głosowanie na najbardziej wartościowego zawodnika tego etapu zmagań.

W plebiscycie na ASUS Republic of Gamers MVP Publiczności znaleźli się wszyscy zawodnicy uczestniczący w fazie pucharowej Ultraligi, wliczając w to również graczy już wyeliminowanych Wisły Płock i ACTINA PACT. Łącznie do wyboru jest więc trzydziestu zawodników, wśród których są między innymi Karol „Konektiv” Wojciechowski, Tobiasz „Agresivoo” Ciba czy MVP fazy zasadniczej – Paweł „Woolite” Pruski. Swoje głosy możecie oddawać pod tym adresem.

W walce o tytuł mistrza pierwszego sezonu Ultraligi pozostały cztery formacje – Rogue Esports Club, devils.one, PRIDE oraz Illuminar Gaming. Kolejny mecz zostanie rozegrany we wtorek 19 marca, a naprzeciw siebie staną wtedy PRIDE oraz iHG. Następnego dnia w akcji zobaczymy dwie pozostałe formacje. Wielki finał zawodów zaplanowany jest na 27 marca.

Po więcej informacji dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy uczestników zamkniętych kwalifikacji do 2. sezonu Ultraligi

Aż siedemdziesiąt cztery uczestniczące formacje i tylko osiem miejsc – otwarta część kwalifikacji do drugiego sezonu organizowanej przez Polsat Games...