fot. Team One

Team One uzupełnia kadrę 17-letnim zawodnikiem

Pod koniec ubiegłego miesiąca szeregi Teamu One opuścił Nicolas „NikoM” Miozzi. 21-letni Argentyńczyk poprosił organizację o rozwiązanie kontraktu, gdyż pragnął spróbować swoich sił w innym zespole. Tymczasowym następcą Miozziego został João „horvy” Horvath, jednak nie utrzymał on miejsca w drużynie na dłużej. Wczoraj brazylijska organizacja poinformowała o zakontraktowaniu Bruno „b4rtiNa” Câmary.

17-latek uchodzi za spory talent na latynoskiej scenie, choć wciąż stanowi dość anonimową postać. W listopadzie ubiegłego roku Câmara wraz z drużyną HARDNEJA bez większego powodzenia rywalizował w ramach drugich brazylijskich kwalifikacji na World Electronic Sports Games. Ze wspomnianą ekipą rozegrał on również kilka spotkań w 29. sezonie ESEA Open Brazil. Teraz b4rtiN przeniesie się do Las Vegas, gdzie na co dzień trenują gracze Teamu One.

Po nieudanym występie na Minorze w Katowicach Team One walczył m.in. w 30. sezonie ESEA Mountain Dew League. Fazę zasadniczą rozgrywek formacja zakończyła z bilansem 9-8 i uplasowała się na ósmej lokacie.

W tej sytuacji skład Teamu One wygląda następująco:

  • Pedro ”Maluk3″ Campos
  • Victor „iDk” Torraca
  • Alencar „trk” Rossato
  • Bruno „bit” Lima
  • Bruno „b4rtiN” Câmara
  • Olavo „cky” Napoleão – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niesamowity pojedynek na korzyść AGO! Polacy w finale WESG 2018!

Ci, którzy zdecydowali się przedłużyć sobotni sen, mają czego żałować. Z samego rana AGO Esports zaskoczyło nas historycznym wynikiem 16:0 na Inferno...