fot. Electronic Arts

Apex Legends wprowadza przepustkę bojową sezonu pierwszego!

Spora popularność Apex Legends nie ulega wątpliwości. Aby ją jednak utrzymać, twórcy muszą stale dostarczać graczom nową zawartość. I właśnie w tym celu już 19 marca o godzinie 18:00 polskiego czasu wprowadzona zostanie przepustka bojowa sezonu pierwszego, zaś wszyscy, którzy zdecydują się na jej zakup, będą mogli liczyć na interesujące nagrody.

Sprawa jest prosta – wraz z każdym zdobytym poziomem przepustki Dzikich Kresów otrzymujemy kolejne prezenty i w sumie czeka na nas sto takich podarków. Wśród nich znajdziemy chociażby nowe skórki czy też dodatkowe doświadczenie. Za sam zakup Battle Passa dostaniemy zresztą trzy nowe skiny – „Rewolucję” dla Lifeline, „Wolę przetrwania” dla Wraith oraz „Bandziora” dla Mirage’a. Czas na levelowanie mamy do końca sezonu, bo potem zgarnięcie specjalnych elementów graficznych stanie się już niemożliwe.

Nie ma jednak nic za darmo. Wszyscy zainteresowani przepustką bojową mogą ją nabyć za 950 monet Apex. Istnieje również droższa wersja, która zostania wyceniona na 2800 monet. Niemniej wraz z nią odblokowujemy z miejsca kolejne 25 poziomów, otrzymując wszystkie należne nam za ten awans prezenty. Więcej informacji na temat Battle Passa znaleźć można na oficjalnej stronie gry pod tym adresem.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close
HUNDEN

Tricked z awansem na warszawskie eliminacje do GG League 2019

Znamy już pełną listę drużyn, które wezmą udział w warszawskich eliminacjach do Good Game League 2019. Jako ostatnie bilet do stolicy Polski zagwarant...