fot. Blizzard

30. bohater Overwatch zadebiutował na serwerach publicznych!

Wreszcie jest! Na serwerach publicznych Overwatch oficjalnie zadebiutował trzydziesty już bohater, którym, jak wiemy już od kilku tygodni, jest Baptiste. Wywodzący się z Haiti sanitariusz w przeszłości współpracował z terrorystyczną organizacją Szpon, ale od dłuższego czasu stara się odkupić swoje winy i zwalczać dawnych sojuszników.

Główną bronią nowej postaci wsparcia jest miotacz biotyczny, który potrafi zarówno zadawać obrażenia przeciwnikom, jak i leczyć kompanów z drużyny. Ponadto Baptiste dysponuje impulsem regeneracyjnym, polem zapewniającym czasową nieśmiertelność oraz umiejętnością specjalną – matrycą wzmacniającą. To właśnie ona wywołała wśród członków społeczności najwięcej kontrowersji, głównie z uwagi na problemy z odpowiednim balansem. A przecież mówimy tutaj o swoistej „ścianie”, która jest w stanie wzmacniać przelatujące przez nią sojusznicze pociski. Pełną prezentację bohatera znaleźć można w poniższym wideo:

Niemniej dzisiejsza aktualizacja to nie tylko Baptiste. Wraz z nią w grze pojawiła się ogromna liczba zmian dotyczących m.in. funkcjonowania pancerza. W większym lub mniejszym stopniu zmodyfikowane zostały także umiejętności takich postaci jak chociażby Ana, Lúcio czy też Żniwiarz – w sumie poprawki dosięgły dziewiętnastu herosów! Pełną listę rzeczy, które dodaje najnowszy update, znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE za burtą, Illuminar Gaming zwycięża w półfinale Ultraligi

Za nami spotkanie ostatniej szansy w play-offach pierwszego sezonu Ultraligi. Illuminar Gaming pewnie pokonało PRIDE, dzięki czemu wciąż liczy się w g...