fot. BLAST Pro Series/Maciej Kołek

NEO raz jeszcze pomoże Heroic

Choć na początku ubiegłego tygodnia Filip „NEO” Kubski przestał pełnić funkcję zmiennika w Heroic, to polski zawodnik jutro rozegra jeszcze jedno spotkanie w barwach skandynawskiej organizacji. Międzynarodowa piątka dokończy bowiem zmagania w ECS Season 7 Pinnacle Cup, a jej rywalem będzie AGO Esports.

Przypomnijmy, iż na początku marca NEO tymczasowo zajął w Heroic miejsce Asgera „AcilioNa” Larsena, który przesunięty został na ławkę rezerwowych. W ciągu dwóch dni 31-latek wraz z kolegami cztery razy pojawił się na serwerze podczas eliminacji do głównej fazy ECS, a jego zespół zanotował dwie wygrane i dwie porażki. W ostatniej rundzie rozgrywek los skojarzył skład Kubskiego z AGO Esports, które udało się jednak w podróż na światowe finały World Electronic Sports Games 2018, wobec czego pojedynek ten został oczywiście przełożony. W tak zwanym międzyczasie Heroic ściągnęło w swoje szeregi na okres próbny Martina „stavna” Lunda, jednak młody Duńczyk nie jest uprawniony do występu w ECS Pinnacle Cup, w związku z czym podopieczni Luisa „peacemakera” Tadeu raz jeszcze będą musieli skorzystać z usług NEO.

Batalia między Heroic i AGO Esports rozpocznie się jutro o 13:00. Jej stawką będzie lepsze rozstawienie wiążące się z większą szansą na występ w fazie zasadniczej ECS Season 7. Polskojęzyczna transmisja dostępna będzie na prywatnym kanale Olka „vuzzeya” Kłosa na Twitchu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

30. bohater Overwatch zadebiutował na serwerach publicznych!

Wreszcie jest! Na serwerach publicznych Overwatch oficjalnie zadebiutował trzydziesty już bohater, którym, jak wiemy już od kilku tygodni, jest Baptis...