fot. ESL/Sarah Cooper

Ogłoszono GG.BET Invitational, do wygrania slot na IEM Sydney 2019

Dziś potwierdzono, że jeszcze w tym miesiącu odbędzie się turniej GG.BET Invitational. Jego łączna pula nagród wyniesie zaledwie 5 tysięcy dolarów, ale nie ona jest tutaj najważniejsza. Podczas zawodów będzie można bowiem wywalczyć również awans na Intel Extreme Masters Sydney 2019!

W dopiero co ogłoszonych zawodach udział weźmie dziesięć drużyn. Wszystkie one wybrane zostaną bezpośrednio przez organizatorów, chociaż na ten moment nie jest jeszcze jasne które formacje otrzymają te zaproszenia. Tak czy inaczej, każda z nich będzie rywalizować ze sobą między 25 a 31 marca w dwóch etapach – w pierwszym wystąpi osiem formacji, które mierzyć się ze sobą będą w dwóch grupach z zastosowaniem formatu GSL oraz spotkań BO1 i BO3. Zwycięzcy tej fazy dołączą do dwóch rozstawionych zespołów, zamykając tym samym listę uczestników play-offów. Tam natomiast czekają nas już tylko mecze BO3 oraz drabinka pojedynczej eliminacji.

Ostatecznie triumfatorzy pojedynku finałowego zagwarantują sobie miejsce na IEM Sydney 2019. Ten turniej zaplanowano natomiast na przełom kwietnia oraz maja i zagwarantuje on wszystkim szesnastu składom, które się na nim pojawią, pulę w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
x-kom team stomp

x-kom odpada z eliminacji do DH Masters, Izako Boars nadal w grze!

Na polu bitwy o zamknięte kwalifikacje do DreamHack Masters Dallas 2019 pozostało już tylko Izako Boars. W zakończonym niedawno pojedynku w 1/8 finału...