fot. ESL/Bart Oerbekke

BOOT-d[S] dołącza do grona uczestników Charleroi Esports 2019

BOOT-dream[S]cape to kolejny zespół, który zagwarantował sobie udział w Charleroi Esports 2019. Międzynarodowa formacja zatriumfowała bowiem w zakończonych dziś azjatyckich eliminacjach, pokonując w wielkim finale FrostFire z Malezji.

Benedict „Benkai” Tan i spółka we wcześniejszych fazach zmagań poradzili sobie m.in. z Revolution czy też faworyzowanym MVP PK, czyli uczestnikiem styczniowego azjatyckiego Minora. Ostatnią przeszkodą na drodze BOOT-d[S] było natomiast wspomniane już FrostFire, które mieliśmy okazję oglądać na niedawnym World Electronic Sports Games 2018 – tam Malezyjczycy nie zachwycili i podobnie było również dziś. A wszystko z powodu fatalnej w ich wykonaniu gry po stronie atakującej. O ile jeszcze w obronie FF dotrzymywało kroku swoim rywalom, tak po przejściu do ofensywy znikało kompletnie, w wyniku czego na Mirage poległo 9:16, zaś na Inferno 11:16.

Na ten moment lista uczestników Charleroi Esports 2019 prezentuje się następująco:

BOOT-dream[S]cape Epsilon Esports G2 Esports Team LDLC
Sprout Virtus.pro Team Vitality

Charleroi Esports 2019 odbędzie się między 12 a 14 kwietnia. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn – ostatnie wolne miejsce przekazane zostanie w formie bezpośredniego zaproszenia. Łączna pula nagród turnieju wyniesie 100 tysięcy euro.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Innocent Sprout PPC

innocent: Wiele czynników wpłynęło na to, że nie wystąpimy na GG League

Dziś rano okazało się, że 2k19PL ostatecznie pojawi się na warszawskim Road to GG League 2019 w składzie innym niż ten, który kilka tygodni temu wywal...