fot. ESL/Adela Sznajder

Startują pierwsze kwalifikacje offline do GG League 2019

Nie tylko Sao Paulo – w ten weekend również w Warszawie odbywać się będzie międzynarodowy turniej w Counter-Strike: Global Offensive. W sobotę przed południem rozpoczną się bowiem pierwsze offline’owe kwalifikacje do GG League 2019. Na stadionie Legii Warszawa spotka się w sumie osiem zespołów – cztery rodzime i cztery zagraniczne.

Pierwszy dzień zmagań na Road to GG League 2019 – Stage #1 Warszawa będzie w pełni poświęcony będzie pojedynkom grupowym. W zbiorze oznaczonym literą A obok ALTERNATE aTTaX i pro100 znaleźli się także reprezentanci 2k19PL oraz devils.one. Kto będzie faworytem do awansu? Największe szanse na miejsce w górnej połowie tabeli mają gracze ALTERNATE i Diabły. 2k19PL przyjeżdża do stolicy w mocno eksperymentalnym składzie, w którym znajdzie się m.in. były trener x-kom teamu, Adrian „IMD” Pieper. pro100 natomiast w ciągu ostatniego miesiąca wygrało tylko jeden oficjalny mecz.

Co nas czeka w grupie B? Polscy kibice chcieliby na pewno, aby przez rozgrywki grupowe przebrnęli zarówno gracze Actina PACT, jak i Codewise Unicorns, ale już teraz stwierdzić można, że nie będzie o to łatwo. Polskie formacje staną bowiem do walki z dwiema zagranicznymi drużynami: NoChance i Tricked Esport. O pierwszej jest ostatnio głośno przede wszystkim z uwagi na „duże” nazwiska. Druga w ostatnim czasie nie jest zbyt aktywna, dlatego stwierdzić można, że postawa duńskiej piątki jest swego rodzaju niewiadomą.

Harmonogram pierwszego dnia przedstawia się następująco:

23 marca

Grupa B

10:00 Codewise Unicorns vs Tricked Esport BO1
10:00 NoChance vs Actina PACT BO1

Grupa A

12:00 devils.one vs pro100 BO1
12:00 ALTERNATE aTTaX vs 2k19PL BO1

Mecz wygranych grupy A

14:00 TBD vs TBD BO1

Mecz wygranych grupy B

14:00 TBD vs TBD BO1

Mecz przegranych grupy A

16:00 TBD vs TBD BO1

Mecz przegranych grupy B

16:00 TBD vs TBD BO1

Decydujący mecz grupy A

18:00 TBD vs TBD
BO3

Decydujący mecz grupy B

18:00 TBD vs TBD
BO3

Transmisja z Road to GG League 2019 – Stage #1 Warszawa wraz z polskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale Good Game League na Twitchu. Szczegółowe informacje na temat zawodów znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rogue oficjalnie znika ze sceny CS:GO!

Potwierdziły się dzisiejsze doniesienia – Rogue oficjalnie postanowiło wycofać się ze wspierania swojej sekcji Counter-Strike: Global Offensive. Amery...