fot. ESL/Helena Kristiansson

MAJ3R opuszcza ex-Space Soldiers

Okazuje się, że problemy byłego składu Space Soldiers jeszcze się nie skończyły. Ekipa, która w krótkim czasie straciła organizację i dwóch zawodników, ponowie musi poradzić sobie z odejściem jednego z graczy – tym razem padło na Engina „MAJ3RA” Kupeliego.

28-latek był członkiem Turskiego składu od listopada 2016 roku. W tym czasie udało mu się wraz z nim wystąpić na wielu międzynarodowych imprezach, a także na dwóch Majorach. Teraz jednak po pewnym okresie rozczarowań zdecydował się na zmianę otoczenia. – Ta przygoda dobiegła dla mnie końca, chociaż opuszczanie tej łodzi jako jej kapitan zabija mnie od środka. To była dla mnie najtrudniejsza decyzja. (…) Jestem wojownikiem i wrócę silniejszy. Zrobię wszystko, by odnieść sukces – przyznał Kupeli za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przypomnijmy, że jeszcze w październiku na transfer do BIG zdecydował się İsmailcan „XANTARES” Dörtkardeş, z kolei później z ekipą pożegnał się także Engin „ngiN” Kor. Te dwójkę zastąpili w ostatnim czasie Yaman „yam” Ergenekon i Ömer „imoRR” Karataş, ale teraz wiemy już, że to nie wystarczy. Turcy muszą więc prowadzić poszukiwania zarówno piątego gracza, jak i nowej organizacji – a warto pamiętać, że start ESL Pro League już za pasem.

W tej sytuacji skład ex-Space Soldiers prezentuje się następująco:

  • Ahmet „paz” Karahoca
  • Buğra „Calyx” Arkın
  • Yaman „yam” Ergenekon
  • Ömer „imoRR” Karataş
  • Canpolat „hardstyle” Yıldıran – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Porażki Codewise i PACT-u na otwarcie warszawskich kwalifikacji do GG League

Na pewno nie tak polscy fani wyobrażali sobie inaugurację Road to GG League 2019 – Stage #1 Warszawa. Kwalifikacje w stolicy rozpoczęły się od porażki...