fot. Blizzard

Już dziś w nocy finał pierwszego etapu Overwatch League!

Za nami oba mecze półfinałowe Overwatch League Stage 1. Tym samym poznaliśmy dwójkę finalistów i tutaj mała niespodzianka – o główną nagrodę nie powalczy Philadelphia Fusion, czyli wicemistrz pierwszej edycji rozgrywek. Zawodnicy z Pensylwanii polegli bowiem z San Francisco Shock.

W poprzednim sezonie OWL reprezentanci podległej NRG Esports ekipy radzili sobie fatalnie i o czołowych lokatach nie mieli co marzyć. Tym razem jednak idzie im o wiele lepiej, czego efekty widzieliśmy chociażby minionej nocy. To właśnie wtedy Jay „sinatraa” Won i spółka rozgromili faworyzowane Fusion aż 4:0! Taki sam rezultat kilka godzin wcześniej zapewniło sobie niepokonane jak dotychczas Vancouver Titans, które jako debiutant pewnie mknie to końcowy triumf. Tym razem o sile kanadyjskiej drużyny przekonało się Seoul Dynasty, które mimo kilku wyrównanych pojedynków musiało ostatecznie pogodzić się z porażką.

Komplet wczorajszych wyników prezentuje się następująco:

23 marca

Półfinał

20:00 Seoul Dynasty 0:4 Vancouver Titans
Busan 0:2
Hollywood 3:4
Anubis 2:3
Rialto 3:4
22:00 San Francisco Shock 4:0 Philadelphia Fusion
Ilios 2:0
Hollywood 3:0
Horyzont 4:2
Rialto 3:0

Już dziś poznamy triumfatora pierwszego etapu ligi. Kto będzie faworytem? Trudno jednoznacznie orzec, bo z jednej strony mamy Vancouver Titans, czyli jedyny niepokonany w Stage 1 zespół, z drugiej zaś San Francisco Shock, które przejechało się po Fusion z zatrważającą wręcz łatwością i jest jednym z większych zaskoczeń sezonu 2019. Możliwe więc, że czeka nas niezwykle wyrównane starcie.

Dzisiejszy harmonogram wygląda tak:

24 marca

Wielki finał

20:00 Vancouver Titans vs San Francisco Shock BO7

Mecz finałowy wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale Overwatch League na Twitchu. Przypomnijmy, że zwycięzca wielkiego finału wzbogaci się o 200 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Windigo wystąpi na DreamHack Masters Dallas 2019

Od startu DreamHack Masters Dallas 2019 dzielą nas jeszcze dwa miesiące, niemniej już teraz poznaliśmy pierwszą ekipę, która na pewno weźmie udział w...