fot. GG League

devils.one nieznacznie lepsze od LDLC na początek GG.BET Invitational

Choć pierwszy mecz GG.BET Sydney Invitational długo nie przebiegał po myśli zawodników devils.one, to koniec końców zdołali oni zapewnić sobie cenne zwycięstwo. Zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa ograł Team LDLC i postawił pierwszy krok na drodze do awansu na Intel Extreme Masters Sydney 2019.

devils.one 16 : 14 Team LDLC

(GG.BET Sydney Invitational – grupa A)
16 6 Mirage 9 14
10 5

Na pierwsze oczko zdobyte przez Polaków przyszło nam poczekać do czwartego starcia, ale na tablicy wyników szybko pojawił się remis. Następnie obie drużyny przez krótką chwilę toczyły zaciętą walkę, z której górą wyszło LDLC. Skład z Europy Zachodniej wrócił do skutecznej gry ofensywnej z początku meczu i zainkasował kilka punktów z rzędu. Diabły odzyskały wigor dopiero tuż przed zmianą stron, po której triumfowały także w pistoletówce. Niestety, nadwiślańska piątka nie wykorzystała uzyskanej przewagi i oddała inicjatywę swoim oponentom. Christophe „SIXER” Xia i spółka na dobre nabrali wiatru w żagle i błyskawicznie powiększyli swój dorobek do trzynastu oczek. Wtedy wyższy bieg wrzuciło jednak devils.one, które korzystając z problemów ekonomicznych rywali doprowadziło do remisu, a potem dokończyło dzieła zniszczenia. Spora w tym zasługa Karola „rallena” Rodowicza, który w przedostatniej rundzie popisał się trzema bardzo ważnymi trafieniami.

devils.one jeszcze dziś rozegra kolejne spotkanie w ramach GG.BET Sydney Invitational. Polacy o 20:30 podejmą forZe lub Movistar Riders. Angielskojęzyczna transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale StarLadder na Twitchu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowe komputery Optimus stworzone we współpracy z AGO Esports

OPTIMUS i AGO Esports zacieśniają współpracę, przygotowując kolejną generację komputerów, które posłużą zawodnikom słynnej drużyny oraz każdemu, kto c...