fot. PACT

Magic poza składem PACT

Od kilku tygodni podległy Actina PACT skład Rainbow Six: Siege wyraźnie zawodzi. Nic więc dziwnego, że wszystkie osoby powiązane z drużyną starają się znaleźć sposób, by wyjść z przedłużającego się kryzysu. Najnowszym pomysłem jest przeprowadzenie trzeciej już w tym roku zmiany kadrowej.

W jej wyniku do ekipy trafił Natan „Nathan” Rafał, czyli mistrz Polski z 2017 roku. W PACT spotka on swoich dwóch starych znajomych z czasów wspólnej gry w Patokalipsie – Norberta „Deepa” Świątka oraz Dariusza „Deriusa” Sokołowskiego. Rafał dobrze zna się również z Oskarem „Magikiem” Skowronkiem, którego zastąpi w nowym zespole. – Aby zakończyć wszelkie plotki, to ja sam postanowiłem usiąść na ławce rezerwowych. To była tylko moja decyzja – przyznał Magic za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przypomnijmy, że jeszcze w lutym PACT pożegnało Luke’a „Kendrew” Kendrew i Szymona „Savesa” Kamieniaka, którzy obecnie reprezentują barwy MnM Gaming. Zamiast nich pozyskano natomiast Marka „Optyka” Kaudyka oraz Bartka „AueRa” Hajmę, ale na razie zmiany te nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Wystarczy wspomnieć, że polski zespół przegrał wszystkie z rozegranych przez siebie spotkań w Challenger League i zamiast o awans walczyć będzie prawdopodobnie o utrzymanie.

W tej sytuacji skład Actina PACT prezentuje się następująco:

  • Dariusz „Derius” Sokołowski
  • Norbert „Deep” Świątek
  • Bartosz „AueR” Hajma
  • Mark „Optyk” Kaudyk
  • Natan „Nathan” Rafał
  • Chris „dojczman” Borowski – trener
  • Oskar „Magic” Skowronek – rezerwowy
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

cajunb i JUGi wylądują na ławce OpTic?

Mimo że okienko transferowe w ESL Pro League formalnie już się zamknęło, to sytuacja kilku ekip nadal pozostaje niejasna. Jedną z nich jest OpTic Gami...