PACT
fot. PACT/Michał Mazurek

Actina PACT znów powalczy o awans na GG League

Na liście uczestników swarzędzkich eliminacji do GG League 2019 pozostały już tylko dwa wolne miejsca. Bezpośrednie zaproszenie na drugi tegoroczny turniej z cyklu Road to GG League otrzymał bowiem Actina PACT.

Skład Dawida „lunAtica” Cieślaka już drugi raz spróbuje się zakwalifikować na lipcowe zawody główne – PACT w ubiegły weekend pojawił się przecież na stadionie Legii Warszawa, gdzie ukończył zmagania w ramach warszawskich rozgrywek na 7-8. lokacie. Co gorsze, dzień później nadwiślańska piątka tymczasowo pożegnała się z Kamilem „Sobolem” Sobolewskim, który rozpoczął testy w Virtus.pro. Zamieszanie w szeregach PACT bez wątpienia wpłynęło na porażkę tej drużyny w play-offach ESEA Advanced Season 30, w wyniku której nasi rodacy pożegnali się z marzeniami o ponownej grze w ESEA Mountain Dew League. Na ten moment nie wiadomo, czy Sobol powróci do rodzimej formacji przed turniejem w Swarzędzu.

Tak obecnie prezentuje się lista uczestników Road to GG League 2019 – Stage #2 Swarzędz:

EFBIJAJ Epsilon Esports MAJESTY
Movistar Riders Actina PACT AKOPALIPSA

Road to GG League 2019 – Stage #2 Swarzędz odbędzie się między 6 a 7 kwietnia w Hali Unii Swarzędz. W puli nagród wydarzenia znajdzie się 10 tysięcy złotych, a także bilet na GG League 2019. W imprezie udział weźmie łącznie osiem ekip; jeszcze jedna otrzyma zaproszenie od organizatorów, a ostatniego uczestnika wyłonią rozpoczęte dziś otwarte eliminacje.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowe zasady dotyczące cheaterów w FPL-u

Dziś dowiedzieliśmy się, że FACEIT postanowił nieco zmienić dotychczasowe zasady dotyczące cheaterów, dodając do nich nieco nowej treści. O wszystkim...