fot. ESL/Bart Oerbekke

Znamy już wszystkich uczestników Charleroi Esports 2019

Dziś poznaliśmy ostatnią już drużynę, która otrzymała zaproszenie na Charleroi Esports 2019. Okazał się nią dopiero co powołany do życia Team GamerLegion, który tym samym dołączył do Virtus.pro oraz sześciu innych ekip, które już za kilkanaście dni pojawią się w Belgii.

Impreza będzie prawdziwą gratką dla kibiców, a wszystko z uwagi na liczbę lanowych debiutów. Wszak po raz pierwszy swoje składy na żywo zaprezentują wspomniany już GamerLegion, ale także Epsilon Esports i Virtus.pro. O ile jednak w przypadku dwóch pierwszych formacji nie ma już żadnych znaków zapytania, tak pewną niewiadomą stanowią Polacy. Wszystko dlatego, że kilka dni temu ich szeregi opuścił Mateusz „TOAO” Zawistowski i na ten moment nie jest do końca jasne, kto zajmie jego miejsce. Ostatnio VP testowało co prawda Kamila „Sobola” Sobolewskiego, ale nie ma pewności czy to właśnie on uda się z zespołem do Charleroi.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

BOOT-dream[S]cape

Epsilon Esports

G2 Esports

Team GamerLegion

Team LDLC

Sprout

Virtus.pro

Team Vitality

Turnie Charleroi Esports 2019 odbędzie się między 12 a 14 kwietnia w mogącym pomieścić ok. 6,3 tysiąca osób RTL Spiroudome. W sumie podczas zawodów do wygrania będzie 100 tysięcy euro.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tabasko: Gracze w większości żyją chwilą, zarabiają sporo i myślą, że to będzie trwało wiecznie

Pierwszy sezon organizowanej przez Polsat Games Ultraligi jest już historią. Minionej niedzieli wyłoniono triumfatora rozgrywek, którym ostatecznie ok...