fot. DreamHack/Adela Sznajder

Drużyna izaka kończy drugie eliminacje do TwitchConu na czwartym miejscu

Podczas piątej edycji TwitchConu, która wystartuje już 13 kwietnia w Berlinie, odbędzie się turniej streamerów w Apex Legends. Dzisiaj odbyła się druga tura eliminacji do niemieckiego wydarzenia, w której mogliśmy obserwować poczynania polskiego tercetu występującego pod nazwą HIP Squad.

W drużynie znaleźli się Piotr „izak” Skowyrski, Jacek „HighStyled” Kamiński oraz Katarzyna ,,UrQueeen” Jajuga. Drugie eliminacje, podobnie jak pierwsze, odbywały się w formule systemu szwajcarskiego. Każde spotkanie składało się z dwóch gier, zaś jego zwycięzcą był ten skład, który zdobył łącznie więcej punktów. Polacy zakończyli zmagania z bilansem 3-1, ulegając w drugiej rundzie Fancy a Cuppa. Ostatecznie zespół izaka uplasował się na czwartym miejscu, zgarniając w sumie 6250 dolarów. Triumfatorem Twitch Rivals Apex Legends Rematch Challenge został Team Degliddei, który w wielkim finale pokonał wspomniane wcześniej Fancy a Cuppa.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
a83650

A83650 poznał grupowych rywali na Hearthstone World Championship

Mistrzostwa Świata w Hearthstone'a zbliżają się wielkimi krokami. Na nieco ponad trzy tygodnie przed startem imprezy w Tajpej organizatorzy ujawnili p...