fot. DreamHack/Adela Sznajder

Happy stanie na czele nowego składu LDLC?

Wczoraj działacze Teamu LDLC zakomunikowali, że zakończyli współpracę ze swoją dotychczasową drużyną CS:GO. Jak jednak twierdzi francuski dziennikarz neL, organizacja pozostanie na profesjonalnej scenie CS:GO i już rozpoczęła proces budowy nowego składu. Jego liderem miałby zostać doświadczony Vincent „Happy” Cervoni.

Tuż przed końcem ubiegłego roku Cervoni trafił na ławkę rezerwowych Teamu Vitality, w którym spędził niecałe trzy miesiące. Wraz ze swoimi zespołowymi kolegami triumfował podczas DreamHack Open Atlanta 2018 oraz zakwalifikował się na europejskiego Minora przed Intel Extreme Masters Katowice 2019. Wcześniej Happy przez ponad trzy lata związany był z Teamem EnVyUs, do którego trafił właśnie z LDLC. W swojej dotychczasowej karierze 27-latek dwukrotnie wygrywał imprezy rangi Major.

Do Happy’ego mieliby dołączyć znany z występów w Space Soldiers Engin „MAJ3R” Kupeli oraz były reprezentant EnVyUs Christophe „SIXER” Xia. Blisko znalezienia się w drużynie ma być także Alexandre „xms” Forté. O tym, kto zajmie ostatnie miejsce w ekipie mają zadecydować trwające już testy.

Jeżeli powyższe doniesienia się potwierdzą, skład Teamu LDLC będzie wyglądał następująco:

  • Vincent „Happy” Cervoni
  • Engin „MAJ3R” Kupeli
  • Christophe „SIXER” Xia
  • Alexandre „xms” Forté
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy poznali rywali w fazie grupowej Winners League

Poznaliśmy już skład wszystkich czterech grup, w których rywalizować ze sobą będą uczestnicy drugiego sezonu Winners League. A piszemy o tym dlatego,...