fot. EPICENTER

Polskie starcie otworzy drugi dzień Road to GG League Swarzędz

Jeszcze przed startem drugiego dnia swarzędzkich eliminacji do GG League 2019 mamy dla was dobre wieści. W finale tego turnieju wystąpi bowiem jeden polski zespół, który po południu stanie przed szansą zapewnienia sobie przepustki na zawody główne z pulą nagród o wysokości 100 tysięcy euro.

Skąd ta pewność? Sprawa jest bardzo prosta – w pierwszym półfinale zmierzą się dwie rodzime formacje. Actina PACT przyjechała do Swarzędza osłabiona nieobecnością Arka „Vegiego” Nawojskiego, ale polski skład na papierze cały czas był jednym z kandydatów do końcowego triumfu i wczoraj potwierdził swoje wysokie aspiracje. Wspomagani przez Piotra „morelza” Taterkę zawodnicy ograli Majesty oraz Akopalipsę i dziś zmierzą się z OESU. Hubert „szejn” Światły i spółka okazali się w sobotę najlepsi w bratobójczej rywalizacji z Pogonią Esport oraz average25iqbutheadshots.

W drugim półfinale na serwerze pojawi się natomiast Epsilon Esports, który bez większych problemów przebrnął przez fazę grupową. Międzynarodowa piątka od pewnego czasu prezentuje wysoką formę i bez wątpienia będzie faworytem starcia z Movistar Riders. Hiszpanie niedawno dokonali zmiany w swoim składzie i w Swarzędzu jest to dość widoczne. Oscar „mixwell” Canellas wraz z kolegami nie mogą być jednak lekceważeni, bo umiejętności na pewno im nie brakuje.

Tak prezentuje się szczegółowy harmonogram dzisiejszych zmagań:

7 kwietnia

Półfinał

10:00 Actina PACT vs OESU
BO3
13:00 Movistar Riders vs Epsilon Esports
BO3

Wielki finał

16:00 TBD vs TBD
BO3

Transmisja z Road to GG League 2019 – Stage #2 Swarzędz wraz z polskim komentarzem dostępna jest na Twitchu na oficjalnym kanale Good Game League. Awans na turniej główny wywalczy sobie tylko jeden zespół. Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OESU i Movistar Riders w półfinałach Road to GG League Swarzędz

OESU oraz Movistar Riders to ekipy, które uzupełniły grono półfinalistów swarzędzkich eliminacji do GG League 2019. Hubert "szejn" Światły wraz z kole...