fot. ESL/Bart Oerbekke

Zmagania devils.one w ramach ESL Pro League oraz inne topowe turnieje esportowe od ESL na antenie TVP Sport!

TVP Sport i ESL Polska ogłaszają współpracę na rok 2019. W ramach podpisanej umowy widzowie otrzymają transmisje esportowe z największych turniejów rozgrywanych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Czego może spodziewać się po tej współpracy?

Umowa obejmuje wszystkie transmisje związane z rozgrywkami Counter-Strike: Global Offensive organizowanymi przez ESL na całym świecie. W TVP Sport zobaczymy zatem transmisje z turniejów takich jak:

  • ESL Pro League – 2 sezony wraz z ich finałami;
  • Wszystkie rozgrywki spod szyldu ESL One;
  • Wszystkie turnieje CS:GO w ramach Intel Extreme Masters;
  • Dwa sezony ESL Mistrzostw Polski 2019.

A także wszystkie inne rozgrywki w ramach wyżej wymienionych turniejów, które nie zostały jeszcze zapowiedziane. TVP Sport ma wyłączność w Polsce na transmisje w telewizji. Mecze będzie można oglądać również w kanałach internetowych TVP Sport oraz ESL Polska.

Za mikrofonem zasiądą znani i lubiani komentatorzy polskiej sceny esportowej, m.in. Maciej „Morgen” Żuchowski oraz Kuba „KubiK” Kubiak.

Polskich widzów na pewno ucieszy fakt, że transmisja w TVP Sport obejmie także zmagania Polaków z devils.one w ramach ESL Pro League. Transmisje spotkań naszych rodaków zaplanowane zostały następująco:

  • 16.04, wtorek – FaZe Clan vs devils.one, transmisja spotkania na żywo od 18:20 w internetowych kanałach TVP Sport; emisja na żywo na antenie telewizyjnej uzależniona jest od wyniku finału Polskiej Ligi Hokeja. Jeżeli nie dojdzie do 7 meczu w finale PHL pokazane zostaną zmagania Taza i spółki.;
  • 17.04, środa – Ninjas in Pyjamas vs devils.one – 22:00, transmisja live w Internecie; Retransmisja rozgrywek w TVP Sport od godziny 00:25;
  • 18.04, czwartek – Heroic vs devils.one – Spotkanie o 22:00, transmisja live na antenie TVP Sport oraz w Internecie.
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

tonyblack definitywnie opuszcza Vega Squadron

Wczoraj Vega Squadron zakończył kompletowanie nowego składu CS:GO. W związku z tym rosyjska organizacja rozpoczęła porządki, kończąc współpracę z zawo...