fot. materiały prasowe

Finały sezonu 2018/2019 SUPER GAME e-sport na płycie TAURON Areny Kraków!

SUPER GAME e-sport wraca do TAURON Areny Kraków! 8 i 9 czerwca oczy wszystkich fanów esportu skierują się na Kraków, aby podziwiać zmagania drużyn pucharowych, reprezentacji szkolnych i zawodników indywidualnych. Organizatorzy przygotowali dla zainteresowanych wiele nagród oraz atrakcji. Wstęp na wydarzenie jest wolny!

W TAURON Arenie Kraków odbędą się finały rozgrywek HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie, LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, E-sportowa Liga Miast oraz Gran Turismo Sport TAG Heuer. Kraków będzie ostatnim przystankiem zmagań zawodników w sezonie 2018/2019. Do tej pory turnieje zostały zorganizowane w 10 miastach, m.in. w Radomiu, Szczecinie, Koninie, Siemianowicach Śląskich i Gnieźnie. Organizatorzy planują jeszcze jedną edycję w maju przed finałami w Krakowie.

Rozgrywki

HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie to turniej drużynowy, w którym zespoły zbierają punkty za zdobyte miejsce podczas każdej edycji. Drużyna z największą liczbą punktów wygrywa sezon. Runda w Krakowie jest dodatkowo punktowana.

Punktacja generalna w sezonie 2018/2019: https://sgesport.pl/punktacja-generalna-hiro-quersus-puchar-polski-w-e-sporcie/

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie to turniej przeznaczony dla szkół średnich. Podczas każdej edycji placówki rywalizowały o wejście do wielkiego finału w grze Counter Strike: Global Offensive 5 na 5!

Szkoły z awansem do wielkiego finału: https://sgesport.pl/lg1819/

E-sportowa Liga Miast – miasta walczą o tytuł najlepszego w lidze online. Co tydzień odbywa się po jednym spotkaniu. Ostateczna kolejka rozegrana zostanie w Krakowie.

Gran Turismo Sport TAG Heuer – najlepsi zawodnicy rywalizujący na symulatorze sygnowanym marką TAG Heuer i spotkają się po raz kolejny w ostatecznym starciu na wirtualnym torze.

Atrakcje dla widzów

Dla odwiedzających zawody przygotowano turnieje indywidualne, strefę free to play oraz wiele atrakcji, w tym między innymi możliwość rywalizacji na symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport, który sygnowany jest marką TAG Heuer! Zwycięzca otrzyma m.in. fotel gamingowy marki Quersus.

Dodatkowo pojawią się turnieje indywidualne w takie gry, jak Quake Champions, League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive. Odbywać się one będą co godzinę. Zapisać się będzie można podczas wydarzenia.

Udział w wydarzeniu to także niesamowita i niepowtarzalna okazja, by własnoręcznie przetestować ultranowoczesne, superszybkie, gamingowe komputery marki HIRO oraz obejrzeć niezwykle płynną grę w 144 lub 240 Hz i rewelacyjne właściwości monitorów, które dostarcza firma LG.

Warto wiedzieć

Finały Sezonu 2018/2019 SUPER GAME e-sport odbędą się w TAURON Arenie Kraków 8 i 9 czerwca 2019 roku. Wydarzenie będzie częścią obchodów 5. urodzin TAURON Areny Kraków.

Informacje o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2120865368205284/ oraz na stronie https://sgesport.pl/

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dennis wraca do składu Ninjas in Pyjamas!

Zaledwie miesiąc trwała absencja Dennisa "dennisa" Edmana. 28-letni Szwed, który 11 marca ustąpił ze składu Ninjas in Pyjamas, dziś do niego powrócił....