fot. ESL/Adela Sznajder

TYLOO z awansem na DreamHack Masters Dallas 2019

Znamy już niemal wszystkich uczestników DreamHack Masters Dallas 2019. Wszystko dlatego, że przedostatni już wolny slot zajęło TYLOO, czyli triumfator zakończonych dziś chińskich eliminacji, który w wielkim finale pokonał Panda Gaming.

Na przestrzeni wszystkich rund kwalifikacyjnych podopieczni Ivana „Johnty” Shevtsova stracili zaledwie jedną mapę i już samo to świadczy o skali ich dominacji. Wyższość uczestników niedawnego Majora musiały uznać zarówno VitalSpark, jak i 5POWER Gaming. Także wspomniana już Panda w obu spotkaniach nie miała po swojej stronie żadnych argumentów, chociaż jeszcze w finale drabinki wygranych była w stanie remisować z wyżej notowanym rywalem 1:1, lecz pechowo musiała oddać trzecią potyczkę walkowerem z uwagi na problemy z internetem. O żadnym oporze nie było za to mowy w wielkim finale, bo tam TYLOO gładko zatriumfowało 2:0, ogrywając oponentów na Mirage’u i Duscie2 odpowiednio 16:9 i 16:13.

Na chwilę obecną pewne udziału w zawodach są następujące drużyny:

Cloud9 ENCE FaZe Clan FURIA Esports
Fnatic G2 Esports Isurus Gaming Team Liquid
Ninjas in Pyjamas North NRG Esports Renegades
TYLOO Team Vitality Windigo Gaming

Do wyżej wymienionych ekip dołączy jeszcze jedna formacja wyłoniona w regionalnych eliminacjach. Samo DreamHack Masters Dallas 2019 odbędzie się między 28 maja a 2 czerwca w Kay Bailey Hutchison Convention Center. W puli nagród imprezy znajdzie się ćwierć miliona dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT o krok od zamkniętych eliminacji do ESL One Cologne 2019

Actina PACT nigdy nie zagrał w zamkniętych eliminacjach żadnej prestiżowej imprezy, ale teraz może się to zmienić. Polska formacja dotarła bowiem do o...