Flaxxish, TCL 2019
fot. Riot Games

PRIDE stawia na importy! Poznajcie nowy skład League of Legends

Wczoraj PRIDE ogłosiło pierwsze zmiany w składzie po pierwszym sezonie Ultraligi. Z Orłami pożegnała się trójka zawodników – Karol „Konektiv” Wojciechowski, Artur „Rybson” Gębicz oraz Szymon „Rektiv” Rybka. Na ogłoszenie następców tej trójki nie musieliśmy długo czekać. Dzisiaj PRIDE poinformowało, kto będzie reprezentował barwy formacji w nadchodzących ESL Mistrzostwach Polski.

Co ciekawe, włodarze Orłów postanowili pójść śladami Rogue i utworzyć mieszankę narodowościową. I tak skład PRIDE stanowić będzie trzech Polaków, Szwed oraz Litwin. Oprócz pozostałych w składzie Damiana „deflesa” Filipowa i Adriana „Trymbiego” Trybusa barwy rodzimej organizacji reprezentować będzie powracający z Hiszpanii Paweł „Czekolad” Szczepanik. W ostatnim czasie polski midlaner reprezentował barwy eMonkeyz grającego w LVP SuperLiga Orange. Razem z nim do PRIDE dołączy również dżungler Małp, Lukas „Warden” Lenikas. Ostatnim elementem układanki będzie natomiast Olof „Flaxxish” Medin, który ma doświadczenie nie tylko w grze z Polakami (swego czasu reprezentował barwy Teamu Kinguin), ale też epizod w EU LCS.

Tak prezentuje się nowy skład League of Legends w PRIDE:

Olof „Flaxxish” Medin
Lukas „Warden” Lenikas
Paweł „Czekolad” Szczepanik
Damian „defles” Filipow
Adrian „Trymbi” Trybus
Kuba „Over” Seweryn

Najbliższą okazją do sprawdzenia siły nowej piątki Orłów będą wspomniane ESL Mistrzostwa Polski. Na turnieju organizowanym przez ESL oprócz PRIDE zobaczymy m.in. innych uczestników Ultraligi, jak Illuminar Gaming, devils.one czy Wisłę Płock.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Paris Eternal z Danye w składzie przegrywa z Dallas Fuel

Minionej nocy Karol "Danye" Szcześniak ponownie pojawił się na serwerze Overwatch League. Polak wystąpił na dwóch z czterech rozegranych przez Paris E...