goofy
fot. ESL

Goofy i jedqr wylądują na ławce rezerwowych x-komu?

Niedawno x-kom team osiągnął jeden z największych sukcesów w swojej historii i zagwarantował sobie miejsce w ESEA Mountain Dew League. Wiele jednak wskazuje, że ekipa do zmagań na drugim poziomie rozgrywkowym przystąpi w nieco odmienionym składzie.

Jak bowiem dowiedział się nasz serwis, na ławce rezerwowych x-komu wylądować mają Krzysztof „Goofy” Górski oraz Grzegorz „jedqr” Jędras. Obaj gracze to najmłodsi członkowie drużyny, którzy jednak mieli swój wkład we wspomniany wcześniej awans do ESEA MDL. Ten pierwszy zaliczył wszak kilka bardzo dobrych występów podczas turnieju barażowego, z kolei drugi był najjaśniejszą postacią podczas decydującego o promocji spotkania z ex-Fragsters. Teraz wygląda jednak na to, że sami nie będą mieli okazji, by zebrać owoce, na które również zapracowali.

Górski do zespołu trafił w październiku 2017 roku, gdy ten nosił jeszcze nazwę Venatores. Przez kolejne półtora roku zdołał sięgnąć wraz z nim m.in. po triumf w Good Game League 2018 oraz wicemistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej. Na swoim koncie ma także udział w międzynarodowym turnieju V4 Future Sports Festival. Z kolei Jędras częścią składu jest od końca października ubiegłego roku i był jednym z elementów rewolucji kadrowej, która miała miejsce w x-komie w związku z rozczarowującymi wynikami. Na ten moment największym jego osiągnięciem pozostaje wspomniany już awans do MDL-a.

Jeżeli nasze doniesienia potwierdzą się, skład x-kom teamu będzie prezentować się następująco:

  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Michał „mono” Gabszewicz
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wystarczył tydzień. devils.one wypada z najlepszej trzydziestki rankingu HLTV

Zaledwie tydzień w czołowej "30" rankingu HLTV utrzymało się devils.one. W najnowszym notowaniu Diabły spadły bowiem ze skraju trzeciej dziesiątki o t...