fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Pierwsze punkty REC w EU Masters. Ekipa Vandera pokonuje AS Trenčín

Na długo przed startem spotkania Rogue Esports Club z AS Trenčín eSports próżno było szukać kogoś, kto uważałby czesko-słowacki skład za faworyta. Dzisiaj nasi południowi sąsiedzi mieli okazję do udowodnienia wszystkim sceptykom, że się mylą. Okazji tej jednak nie wykorzystali – mistrzowie Ultraligi pewnie sięgnęli po pierwsze zwycięstwo w European Masters 2019 Spring.

Rogue Esports Club
1:0 AS Trenčín eSports

Mecz ten, choć jednostronny, rozgrywany był w dość powolnym tempie. Dopiero w 12. minucie na konto REC wpadł pierwszy smok, a wkrótce po tym reprezentanci Polski zdobyli Herolda. Po chwili Emil „Larssen” Larsson wyeliminował dwóch rywali, a następnie jego kompani zniszczyli pierwszą wieżę. Pierwsza linia obrony czesko-słowackiej piątki padła jednak dopiero w 24. minucie, zaś Baron trzy minuty później. Fioletowe wzmocnienie i siedem tysięcy złota więcej w kieszeni wystarczyło do zniszczenia dwóch inhibitorów, a po zdobyciu drugiego Nashora REC postawił kropkę nad i.

Dzięki tej wygranej Rogue Esports Club zrównał się z Fnatic Rising na fotelu lidera grupy C. Za kilka minut akcja przeniesie się do zestawienia D, gdzie o pierwsze punkty powalczą Campus Party Sparks i For The Win Esports. Wszystkie mecze wiosennej rundy European Masters 2019 możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games. Harmonogram, klasyfikacje oraz inne informacje dotyczące turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
koyot

Wisła Płock zakontraktuje average25iq?

Choć fanom esportu Wisła Płock eSports kojarzy się pewnie tylko z dywizjami League of Legends oraz FIFY, to sytuacja ta wkrótce może ulec zmianie. Jak...