fot. Ultraliga/Radosław Makuch

MAD Lions pewne play-offów EU Masters, Rogue z szansą na awans już dziś

Drugi dzień fazy grupowej European Masters 2019 Spring za nami. Rogue Esports Club w stu procentach wypełniło swoje zadanie i bez większych problemów wygrało swoje pierwsze spotkanie w rozgrywkach. Drużyna Marcina „behave’a” Pawlaka nie miała za to powodów do radości, ponieważ poniosła porażkę z BIG.

Pierwszym z meczów było starcie formacji reprezentującej Polskę z AS Trenčín eSports. Oskar „Vander” Bogdan i spółka byli w tym pojedynku jednoznacznymi faworytami. Nie zawiedli oni polskich fanów i w bardzo przekonującym stylu pokonali swoich rywali. Niestety, druga ekipa z co najmniej jednym rodakiem w składzie nie poradziła sobie aż tak dobrze. Mimo że behave zdobywał zabójstwa i próbował ze wszystkich sił wywrzeć presję na przeciwniku swoim Trundlem, to nie był on w stanie przechylić szali zwycięstwa na stronę swojej ekipy. Z fantastycznej strony prezentują się za to pogromcy devils.one, czyli MAD Lions, które już zapewniło sobie awans do play-offów rozgrywek. eNsure jest za to pierwszą formacją, która straciła szanse na wejście do fazy pucharowej.

Tak prezentują się wyniki wczorajszych spotkań:

Wtorek, 16 kwietnia
18:00 Rogue Esports Club 1:0 AS Trenčín eSports Bo1
19:00 Campus Party Sparks 0:1 For The Win Esports Bo1
20:00 Future Perfect WLG 0:1 BIG Bo1
21:00 Random 5 1:0 Ventus Esports Bo1
22:00 Defusekids 1:0 eNsure Bo1
23:00 MAD Lions E.C. 1:0 Team LDLC Bo1

W dzisiejszych starciach po raz kolejny czekają nas emocje z udziałem Polaków. O godzinie 18:00 Rogue zmierzy się z Fnatic Rising, które wygrało swój pierwszy mecz w grupie. Triumf w tym pojedynku przy ewentualnym zwycięstwie AS Trenčín eSports z Misfits Premier da polskiej ekipie awans do play-offów już dziś. behave i spółka także będą mogli zapewnić sobie miejsce w fazie pucharowej poprzez wygraną z dotychczas najsłabszą drużyną grupy A, czyli Ventus Esports.

Oto harmonogram dzisiejszych pojedynków:

Środa, 17 kwietnia
18:00 Fnatic Rising vs Rogue Esports Club Bo1
19:00 Misfits Premier Misfits vs AS Trenčín eSports Bo1
20:00 Future Perfect WLG vs Ventus Esports Bo1
21:00 Defusekids vs Team LDLC Bo1
22:00 SK Gaming Prime vs Campus Party Sparks Bo1
23:00 Splyce Vipers vs For The Win Esports Bo1

Wszystkie mecze EU Masters 2019 Spring będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na YouTube i Twitchu. Więcej informacji dotyczących wiosennej edycji tego turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czas podnieść się po Charleroi – Virtus.pro podejmie dziś LDLC

Mimo kilku przebłysków Virtus.pro zdecydowanie nie może zaliczyć swojego występu na Charleroi Esports 2019 do udanych. To już jednak za nami, zaś dziś...