fot. DreamHack/Alex Maxwell

FURIA i Valiance uzupełniają grono półfinalistów DreamHack Open Rio

Znamy już komplet półfinalistów DreamHack Open Rio 2019. Drugi dzień zawodów nie był zbyt interesujący dla fanów śledzących brazylijskie wydarzenie – do rozstrzygnięcia czterech pojedynków potrzebne było tylko osiem map. Ostatecznie awans do play-offów zapewniły sobie FURIA Esports i Valiance & Co.

Brazylijczycy najpierw musieli przedrzeć się przez mecz przegranych grupy A, w którym pewnie rozprawili się z eUnited. Co prawda skład z Ameryki Północnej na pierwszej mapie stawiał jeszcze zdecydowany opór, lecz na drugiej był w stanie zdobyć tylko połowę punktów zainkasowanych przez rywali. Uczestnicy niedawnego Majora następnie podjęli swoich rodaków z INTZ Esports i w tym pojedynku naprawdę widoczna była już różnica klas. Wynik mówi wszystko – Vito „kNgV-” Giuseppe i spółka na przestrzeni dwóch potyczek tylko siedem razy pokonali swoich przeciwników.

Valiance z kolei podczas sobotnich zmagań pojawiło się na serwerze tylko raz. Europejska mieszanka zmierzyła się z W7M Gaming, które wcześniej zdemolowało Redemption POA, i nie miała najmniejszych problemów z ograniem faworytów brazylijskiej publiczności. Piątka Nemanji „huNtera” Kovača kontrolowała całą batalię i z łatwością zameldowała się w kolejnej fazie rywalizacji.

Tak prezentują się wszystkie sobotnie rezultaty:

20 kwietnia

Mecz przegranych grupy A

15:00 eUnited 0:2 FURIA Esports Inferno 13:16
Nuke 8:16

Mecz przegranych grupy B

17:25 W7M Gaming 2:0 Redemption POA Overpass 16:0
Inferno 16:8

Decydujący mecz grupy A

19:30 INTZ eSports 0:2 FURIA Esports Nuke 3:16
Train 4:16

Decydujący mecz grupy B

21:30 Valiance & Co 2:0 W7M Gaming Inferno 16:7
Nuke 16:8

Na niedzielę zaplanowano wszystkie trzy spotkania fazy play-off, które obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Rio 2019 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

forZe wygrywa Copenhagen Games 2019

Choć forZe swoją przygodę z Copenhagen Games 2019 zaczęło od porażki, to nie przeszkodziła ona rosyjskiej ekipie w sięgnięciu po końcowy triumf w cały...