fot. Pompa Team

Pompa wchodzi na scenę Fortnite’a

Kilka dni po potwierdzeniu swojego powrotu na scenę CS:GO Pompa Team przychodzi do nas z kolejnym ogłoszeniem. Tym razem rodzima formacja zdecydowała się zainwestować dywizję poświęconą hitowemu przedstawicielowi gatunku battle royale, Fortnite’owi.

Dziś pod skrzydła Pompy Trafili bowiem Jakub „Kezzy” Dubiński oraz Tomasz „c1suu” Cisek – dwaj Polacy, którzy kilka dni temu zakończyli swoją współpracę z Iltron esport. Obaj już wtedy zapowiadali, że nadal zamierzają grać razem i na dniach wyjaśnią swoją przyszłość. Teraz już wiemy, że wzmocnią oni PT, który tym samym po okresie zastoju ponownie powiększa swoje szeregi. Co ciekawe, jeden z nowych nabytków ekipy Szymona „IsAmU” Kasprzyka, Kezzy, wziął udział w rozegranym pod koniec lutego polskim turnieju ESL Katowice Royale 2019 – Featuring Fortnite, ale nie odniósł tam większych sukcesów.

Dywizja Fortnite wystartowała! 💥

Od dzisiaj w barwach Pompa Teamu grać będą Jakub „Kezzy” Dubiński, oraz Tomasz „c1suu”…

Posted by Pompa Team on Sunday, 21 April 2019

Tym samym Pompa Team powiększa się o czwartą już sekcję. Dotychczas prowadziła współpracę z zawodnikami Counter-Strike’a: Global Offensive, Playerunknown’s Battlegrounds oraz Zuli. Teraz do tego grona dołączają także gracze Fortnite’a.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dzisiaj poznamy ostatnich półfinalistów EU Masters. W walce m.in. akademie Fnatic i SK

Wczoraj Misfits Premier i MAD Lions E.C. wywalczyły sobie przepustkę na finały lanowe European Masters 2019 Spring odnosząc zwycięstwo w swoich ćwierć...