fot. Santeri Rosenvall

AtiVar zatrudnia kobiecy skład CS:GO

Kilka tygodni temu AtiVar pojawiło się na scenie Counter-Strike’a z męskim składem, który niedawno bezskutecznie próbował dostać się do ESL Mistrzostw Polski. Ale na tym nie koniec – dziś włodarze organizacji potwierdzili nawiązanie współpracy z żeńską drużyną CS:GO.

Pod skrzydła AtiVar trafiła ekipa znana dotychczas jako Duchy Kuchenne. Martyna „iXoria” Stróżyńska i jej koleżanki są zresztą dobrze znane osobom, które regularnie śledzą wyniki kolejnych przystanków SUPER GAME e-sport. To właśnie podczas tego cyklu panie sięgnęły po dwa triumfy, zajmując pierwsze miejsce zarówno w styczniu w Gnieźnie, jak i w marcu w Turku. Na kolejnych imprezach pojawią się one jednak już pod nową nazwą.

Po zakończeniu współpracy z pierwszą dywizją żeńską, postanowiliśmy jako organizacja dalej wspierać female scene. Dziewczyny zostały wybrane spośród wielu zgłoszeń. Jest to ambitna, zbudowana z fantastycznych zawodniczek drużyna, z którą chcemy podbić żeńską scenę esportu – przyznał pełniący rolę menadżera Mateusz „Heri” Wróbel. – Dziewczyny są jedną z najmocniejszych ekip w Polsce jeśli chodzi o żeńską scenę CS:GO. Między innymi świadczą o tym ich dotychczasowe osiągnięcia. Jest to dla nas kolejny krok do przodu, jak i nowe wyzwanie. Jesteśmy zadowoleni z faktu, iż dołączyły właśnie do nas – wtórował mu CEO AtiVar, Patryk „Panczaj” Wrzosowski.

Nowy skład AtiVar prezentuje się następująco:

  • Natalia „Nati” Batog
  • Ewelina „Eva” Adamowicz
  • Karolina „Liina” Kasprzyk
  • Martyna „iXoria” Stróżyńska
  • Martyna „LettyS” Owsik
  • Adrian „Alcest” Chyziak – trener
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy wszystkich uczestników MSI 2019

W ciągu ostatnich tygodni lista uczestników Mid-Season Invitational 2019 zapełniała się o kolejne drużyny. Dzisiaj poznaliśmy ostatnią ekipę, która ju...