fot. DreamHack

Zakończyć sezon z twarzą – dziś ostatnie mecze PACT w Challenger League

Przed nami ostania kolejka ligowych zmagań w ramach dziewiątego sezonu Challenger League. I chociaż w przypadku ekip Polaków wszystko jest już jasne, to i tak warto będzie śledzić dzisiejsze mecze. Chociażby dlatego, by dowiedzieć się czy fatalnie prezentujący się Actina PACT zakończy bieżącą edycję rozgrywek z twarzą.

A szansa ku temu będzie niebagatelna, bo o godzinie 22:00 Dariusz „Derius” Sokołowski i spółka podejmą Team Vitality, czyli absolutnego dominatora Challenger League, który pewnie zmierza po powrót do Pro Ligi. Zanim jednak PACT stanie naprzeciwko mocarnych Francuzów, czekać go będzie pojedynek z wywodzącym się z krajów Beneluksu Trust Gaming, które rozpaczliwie potrzebuje punktów, by znaleźć się w czołowej czwórce bez patrzenia na poczynania rywali. W międzyczasie do gry wejdzie także MnM Gaming. Drużyna Szymona „Savesa” Kamieniaka na pewno zagra w play-offach, ale zapewne chciałaby uniknąć Vitality w pierwszej ich rundzie, wobec czego także musi wygrać.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

22 kwietnia
19:00 Trust Gaming vs Actina PACT BO1
19:00 Supremacy vs XTreme Video Esport BO1
20:00 EnD Gaming vs Team Vitality BO1
20:00 MnM Gaming vs Team GoSkilla BO1
21:00 Supremacy vs MnM Gaming BO1
21:00 EnD Gaming vs Trust Gaming BO1
22:00 Actina PACT vs Team Vitality BO1
22:00 Team GoSkilla vs XTreme Video Esport BO1

Challenger League potrwa do maja – to właśnie wtedy poznamy triumfatorów rozgrywek, którzy uzyskają bezpośredni awans do Pro League, oraz zespół z drugiego miejsca, który będzie miał szansę powalczyć o promocję w barażach.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzy rzeczy, których dowiedzieliśmy się po trzeciej grupie EPL

Jeszcze trzy dni temu mieliśmy okazję analizować wydarzenia w grupie B europejskiej dywizji ESL Pro League Season 9, tymczasem już dziś mamy za sobą r...