Illuminar Gaming - ihg
fot. ESL

Poznaliśmy grupy ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w LoL-a

Już za kilka dni będziemy mogli obserwować zmagania najlepszych polskich formacji w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Dzisiaj poznaliśmy grupy tychże rozgrywek i terminy pierwszych starć.

Jeśli chodzi o przydział poszczególnych drużyn do grup A i B, to tym razem nie nastąpił on poprzez losowanie, a przez tzw. metodę Snake Draftu. Illuminar Gaming będąc zwycięzcą poprzedniej edycji wylądowało w grupie A, a następnie wybrało devils.one jako pierwszą drużynę grupy B. Diabły zdecydowały się posłać Wisłę Płock do zbioru A, a Wisła wybrała SuperNitro1 jako kolejną formację grupy B i tak dalej. W efekcie uformowały się następujące dwie grupy:

Grupa A Grupa B
Illuminar Gaming devils.one
Wisła Płock SuperNitro1
PRIDE Indictive
Katastrofa Awionetki Vortex Five

Przy okazji poznaliśmy terminy pierwszych czterech spotkań fazy grupowej. Starcia odbędą się w nadchodzący poniedziałek oraz wtorek i będą rozgrywane w formacie najlepszy z trzech. Tak prezentują się pojedynki pierwszej kolejki:

Poniedziałek, 29 kwietnia
18:00 Illuminar Gaming vs Katastrofa Awionetki Bo3
20:30 Wisła Płock vs PRIDE Bo3
Wtorek, 30 kwietnia
18:00 devils.one vs SuperNitro1 Bo3
20:30 Indictive vs Vortex Five Bo3

Wszystkie mecze ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 będziecie mogli obejrzeć na kanale ESL TV Polska.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ogłoszono trzecią edycję LOOT.BET HotShot Series. Zagrają m.in. AGO, x-kom oraz PACT

Niespełna dwa tygodnie temu zakończyły się zmagania w ramach drugiego sezonu LOOT.BET Hotshot Series, który wygrali zawodnicy Tricked Esports. Wczoraj...