fot. LVP

Kłopoty wizowe Yoppy. MAD Lions ze zmiennikiem na finałach EU Masters

Problemy wizowe to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą spotkać profesjonalnych graczy. Boleśnie przekonał się o tym 20-letni toplaner MAD Lions E.C., Pavle „Yoppa” Kostić, który właśnie przez komplikacje wizowe utracił szansę występu w półfinałach European Masters.

Reprezentant MAD Lions już za kilka dni miał wspólnie ze swoim zespołem przybyć do Leicester, aby stoczyć pojedynek z Misfits Premier w ramach wspomnianych wcześniej półfinałów wiosennej rundy European Masters. Niestety dziś oficjalnie wiemy już, że Yoppa nie dotrze do Wielkiej Brytanii, bo nie otrzymał wizy na czas.

O tej nad wyraz przykrej sytuacji serbski gracz poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Ze względu na fakt, że nie otrzymałem na czas wizy, nie będę w stanie wziąć udziału w półfinałach EUM. Nie mam wiele do powiedzenia, jestem naprawdę zdruzgotany tą sytuacją (…). W całej mojej karierze wielokrotnie odmawiano mi przyznania wizy, jednak nigdy nie miało to miejsca w sytuacji takiej, jak ta – napisał Yoppa na swoim Twitterze.

Kostić przy okazji przeprosił swoich kibiców, a także przyjaciół, zaznaczając, że rozumie, iż mogą czuć się rozczarowani tym zdarzeniem. Co jednak istotne, w drugim wpisie 20-latek dodał, że wciąż są minimalne szanse na to, iż weźmie on udział w półfinałach. Wszystko zależało od tego, czy zdarzy się cud i otrzyma on wizę w przeciągu najbliższych 24 godzin. Niemniej, zgodnie z oficjalnymi informacjami podanymi przez głównego administratora rozgrywek, w miejsce Yoppy wejdzie Hiszpan – Antonio „Palens” Palencia.

Tak prezentować się będzie skład MAD Lions w Leicester:

Antonia „Palens” Palencia
Subicz „bluerzor” Dániel
Prodromos „Pretty” Kevezitidis
Samuel „Samux” Fernández Fort
Jesús „Falco” Pérez

Półfinały European Masters rozpoczną się już w tę sobotę o godzinie 16:00. Transmisję z rozgrywek będzie można śledzić za pośrednictwem kanału Polsat Games w serwisie Twitch.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polskie derby na start fazy grupowej eChampions League!

Kapitan Narodowej Drużyny Esportu Miłosz „milosz93” Bogdanowski i jeden z jej członków Damian „damie” Augustyniak nie mieli zbyt wiele czasu na ochłon...