fot. WESG

Rusza LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów, na stole 70 tysięcy złotych

Na krajowej scenie istnieje wiele różnych rozgrywek, mających charakter zarówno ligowy, jak i czysto turniejowy. Już dziś na Służewcu organizatorzy LOTTO Pucharu Zdobywców Pucharów postarają się zebrać to wszystko razem i wyłonić najlepszą drużynę spośród najlepszych.

Do walki o pierwsze miejsce staną bowiem triumfatorzy najważniejszych imprez w Polsce. Nie mogło oczywiście zabraknąć devils.one, czyli mistrzów ostatniej edycji ESL Mistrzostw Polski. Poza nimi zobaczymy też zwycięzców czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej z AGO Esports czy też x-kom team, który w ubiegłym roku wzniósł puchar Good Game League. Całą stawkę uzupełni natomiast Actina PACT, który decyzją osób odpowiedzialnych za imprezę nagrodzony został dziką kartą. Poziom jak na turniej w Polsce jest więc wysoki i trudno na ten moment jednoznacznie określić, kto ma największe szanse na wygraną.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

27 kwietnia
11:00 AGO Esports vs x-kom team BO3
14:00 devils.one vs Actina PACT BO3
18:00 1. runda drabinki przegranych BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu. LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów odbędzie się 27 i 28 kwietnia. Łączna pula nagród turnieju wyniesie 70 tysięcy złotych, z czego dla triumfatorów przeznaczono 50 tysięcy złotych.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tarcza, leczenie i... przytulaski – poznajcie Yuumi, magiczną kotkę

Trzeba przyznać, że Riot Games nas rozpieszcza. Dziś rano opublikowany został krótki wstęp do zapowiedzi nowej, długo wyczekiwanej postaci – Yuumi. Z...