Pierwszy Polak na Fortnite World Cup! luKi tjk zwycięzcą trzecich kwalifikacji

Za nami trzeci tydzień eliminacji do Fortnite World Cup 2019. Tym razem najlepsi zawodnicy na świecie zmagali się ze sobą w formule solo, a ośmiu z nich awansowało na lanowe finały turnieju. Triumfatorem zawodów dość niespodziewanie został Polak, który już pod koniec lipca poleci do Stanów Zjednoczonych walczyć o część z puli 30 milionów dolarów!

Zwycięzcą dzisiejszych kwalifikacji został luKi tjk. Zwyciężając w 3. tygodniu eliminacji prócz awansu na lanowe finały Fortnite World Cup 2019 otrzymał dodatkowe pięć tysięcy dolarów nagrody. Tuż za naszym rodakiem znalazł się COOLER LeftEye, który zgarnął tylko jeden punkt mniej. Podium zamknął natomiast Fledermoys z sześćdziesięcioma siedmioma oczkami na swoim koncie.

Lista zawodników, która dzięki dzisiejszej grze zapewniła sobie udział w głównej części turnieju wygląda następująco:

luKi tjk COOLER LeftEye Fledermoys Tchub_
TTVCoreGamingg wakie. FACT lolb0om Secret_Domentos

Pozostałym Polakom nie poszło jednak tak dobrze. Drugi z naszych rodaków, Dawid „Daav” Grzybek zajął 29. miejsce. Choć jest to bardzo solidny wynik przy trzech tysiącach zawodników i zagwarantował on reprezentantowi AGO Esports 650 dolarów, na światowe finały awansuje tylko czołowa ósemka jednej rundy eliminacji.

Już za tydzień wystartuje kolejna runda turnieju prowadzącego ku finałom Mistrzostw Świata Fortnite. Podczas czwartej kolejki zmagań ponownie zobaczymy rozgrywki w parach, a ze wszystkich ekip biorących udział w zawodach tylko cztery najlepsze zagwarantują sobie miejsce na prestiżowej imprezie.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

devils.one niezwyciężone. TaZ i spółka wygrywają LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów

x-kom team sprawił miłą niespodziankę swoim fanom, pokonując AGO Esports. Jednak w finale LOTTO Pucharu Zdobywców Pucharów zespół Michała "mono" Gabsz...