fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Renegades kolejnym uczestnikiem ESL One Cologne 2019

Wczoraj padło na ENCE, dziś na Renegades. Formacja z Australii jako kolejna otrzymała od organizatorów bezpośrednie zaproszenie na ESL One Cologne 2019, gdzie przyjdzie jej rywalizować m.in. z MIBR, który to zespół wyeliminował ją w ćwierćfinale niedawnego Majora.

Bez wątpienia jednak Joakim „jkaem” Myrbostad i spółka mogą zaliczyć Intel Extreme Masters Katowice 2019 do udanych – wszak po raz pierwszy w historii organizacji wywalczyli oni tam status legendy. W kolejnych tygodniach Renegaci także nie wyglądali źle, bo przecież udało im się dotrzeć do półfinału StarSeries i-League Season 7, chociaż z drugiej strony lekkim cieniem na ich postawę kładzie się występ podczas ESL Pro League. W lidze tej znaleźli się za NRG Esports, przez co czeka ich jeszcze walka w drugiej fazie grupowej. Niemniej jest to tylko mała łyżka dziegciu w sporej beczce miodu, nie dziwi więc fakt, że ekipa z Antypodów na dobre zadomowiła się w najlepszej dziesiątce rankingu HLTV.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis BIG ENCE
FaZe Clan Fnatic MIBR
Natus Vincere Ninjas in Pyjamas Renegades

ESL One Cologne 2019 odbędzie się między 2 a 9 lipca w kolońskiej Lanxess-Arenie. Łączna pula nagród imprezy wyniesie 300 tysięcy dolarów. Wywalczonego przed rokiem tytułu bronić będzie Natus Vincere.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiany w harmonogramie MSI 2019. Aż osiem meczów jednego dnia

Choć kolejna edycja Mid-Season Invitational rozpocznie się już jutro, minionej nocy doszło do znaczącej zmiany w harmonogramie pierwszego etapu zawodó...