fot. Riot Games

Już dziś pierwsze rozstrzygnięcia play-inów MSI 2019

Po pierwszym dniu Mid-Season Invitational 2019 sytuacja w grupie A play-inów stała się nieco bardziej klarowna. Dzisiaj drużyny właśnie z tego zbioru powalczą o ostateczny awans do finałów tej fazy, a kilka godzin później pierwsze starcia stoczą drużyny z grupy B.

O godzinie 11:00 naszego czasu swoje zmagania rozpoczną Isurus Gaming oraz Phong Vũ Buffalo. Byki nie zawiodły pierwszego dnia, dzięki czemu znajdują się na pierwszej lokacie w grupie A. W odwrotnej sytuacji są natomiast rywale Buffalo, ponieważ w razie ewentualnej porażki stracą oni jakiekolwiek szanse na awans do finałów fazy play-in. Starcie Bombers z 1907 Fenerbahçe także będzie niesamowicie ważne dla obydwu formacji. W tym momencie ich bilans wynosi 2-2, przez co przegrana najprawdopodobniej będzie oznaczała pożegnanie z turniejem.

Kilka godzin później na scenę wyjdą drużyny z grupy B. Dla wszystkich czterech ekip będą to pierwsze pojedynki podczas tegorocznego MSI. O ostatnie, czwarte miejsce w finałach play-in będą walczyć reprezentanci Vega Squadron, DetonatioN FocusMe, INTZ e-Sports oraz MEGA. Dzisiaj jednak nie zapadną żadne rozstrzygnięcia, bo zostaną rozegrane tylko cztery z dwunastu meczów grupowych.

Tak prezentuje się dzisiejszy terminarz:

Czwartek, 2 maja

Grupa A

11:00 Isurus Gaming vs Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo1
12:00 Bombers vs 1907 Fenerbahçe Bo1
13:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo vs 1907 Fenerbahçe Bo1
14:00 Isurus Gaming vs Bombers Bo1

Grupa B

15:00 MEGA vs Detonation Gaming DetonatioN FocusMe Bo1
16:00 Vega Squadron vs INTZ e-Sports Bo1
17:00 Vega Squadron vs Detonation Gaming DetonatioN FocusMe Bo1
18:00 MEGA vs INTZ e-Sports Bo1

Transmisję ze wszystkich spotkań będzie można oglądać wraz z polskim komentarzem na kanale Polsat Games. Więcej informacji dotyczących Mid-Season Invitational znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Skład devoduveka znalazł nowy dom na czas DreamHack Open Tours

Już za dwa tygodnie we francuskim Tours rozegrany zostanie drugi tegoroczny turniej z cyklu DreamHack Open. W imprezie udział weźmie między innymi eki...