fot. devils.one

Shikuni zmienia barwy Izako Boars na devils.one

Wprawdzie wczoraj oficjalnie wygasły umowy devils.one z graczami CS:GO, ale organizacja nie zamierzała w nieskończoność rozpamiętywać straty składu w strzelankę od Valve i szybko wzięła się za pracę w pozostałych podlegających jej sekcjach. Efektem tego do dywizji Fortnite’a dołączył nowy zawodnik – Rafał „Shikuni” Goncerzewicz.

Shikuni od przeszło sześciu miesięcy przywdziewał barwy innej dobrze znanej polskim kibicom rodzimej organizacji, a konkretnie Izako Boars. I trzeba przyznać, że pół roku spędzone pod banderą popularnych Dzików zdecydowanie nie były straconym czasem dla Goncerzewicza. Młody gracz do swojego CV mógł wpisać chociażby zajęcie drugiego miejsca podczas krajowej edycji ESL Katowice Royale 2019 – Featuring Fortnite. Młody zawodnik ustąpił w rywalizacji solo tylko Jarkowi „JarkoSowi” Kalecie, samemu zgarniając 7,5 tysiąca dolarów.

Co ciekawe Polak miał także okazję do występów jako gracz Illuminar Gaming, ale te nie dotyczyły Fortnite’a. Shikuni próbował bowiem swoich sił w Rocket League i to z powodzeniem, bo jeszcze w 2017 roku z iHG stanął nawet na najwyższym stopniu podium podczas zawodów Red Bull Wjazd na Bramkę. Teraz jednak skupia się na tytule od Epic Games, a już wkrótce nadejdzie czas na pierwsze zmagania w nowym zespole. Nowy nabytek devils.one, a także pozostali członkowie dywizji walczą wszakże o przepustki na finały Fortnite World Cup, gdzie do wygrania są niebotyczne sumy pieniężne.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wygrana x-komu i porażka Izako Boars. Słodko-gorzki wieczór Polaków w rozgrywkach online

Dobiegły końca oba dzisiejsze spotkania polskich zespołów w internetowych ligach CS:GO. Przypomnijmy, że w akcji zobaczyliśmy x-kom team oraz Izako Bo...