fot. StarLadder

Rambo żegna się z Cloud9. Powrót valensa na stanowisko trenera

Po zaledwie kilku tygodniach w sztabie szkoleniowym Cloud9 znów doszło do zmian. Rolę głównego trenera ponownie objął Soham „valens” Chowdhury, który zajął miejsce Ronalda „Rambo” Kima. 35-latek definitywnie rozstał się ze swoim dotychczasowym pracodawcą.

Przypomnijmy, iż valens dołączył do Cloud9 w lutym 2017 roku. Przez następne dwa lata Amerykanin prowadził skład rodzimej organizacji, a jego największym sukcesem w tym czasie był oczywiście triumf w ELEAGUE Major Boston 2018. Pod koniec ubiegłego roku 29-letni weteran rozpoczął jednak przygotowania do zmiany swojej roli na analityka danych. C9 zaczęło więc testowanie nowych kandydatów na pozycję trenera, a pod koniec marca zatrudniło właśnie Rambo. Były szkoleniowiec compLexity Gaming od tego czasu miał tylko dwie okazje na zaprezentowanie swoich umiejętności. Podczas BLAST Pro Series Miami 2019 jego podopieczni zawiedli jednak na całej linii i uplasowali się na ostatniej lokacie, natomiast w ESL Pro League Season 9 nie zdołali zająć pierwszego miejsca w swej grupie, przez co wciąż muszą walczyć o awans na światowe finały.

W tej sytuacji skład Cloud9 obecnie wygląda następująco:

  • Timothy „autimatic” Ta
  • William „RUSH” Wierzba
  • Maikil „Golden” Selim
  • Daniel „vice” Kim – testy
  • René „cajunb” Borg
  • Soham „valens” Chowdhury – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe wystąpi na BLAST Pro Series Los Angeles 2019

Wczoraj padło na Team Liquid, teraz pora na FaZe Clan. Do międzynarodowej mieszanki gwiazd powędrowała druga przepustka na BLAST Pro Series Los Angele...