fot. StarLadder

starix i hooch formują drużynę na czas Minora

Wielkimi krokami zbliżają się pierwsze otwarte eliminacje do regionalnych Minorów, nic więc dziwnego, że bezrobotni ostatnio gracze próbują na ostatnią chwilę sklecić nowe składy, które w ich mniemaniu mogą powalczyć o coś więcej niż tylko szybko eliminacja. Na taki krok zdecydowali się również Dmitry „hooch” Bogdanov i Sergey „starix” Ischuk.

Dwaj legendarni przedstawiciele wschodnioeuropejskiej sceny CS:GO do marca tego roku związani byli z Runtime.gg, ale od momentu rozstania z dotychczasowym pracodawcą grają bardziej miksowo. Rosjanin i Ukrainiec stworzyli nawet zespół pod nazwą OwmS, który w minionych tygodniach próbował swoich sił w kilku online’owych turniejach, a także bezskutecznie starał się dostać na ESL One Cologne 2019. Wyniki więc nie powalały, wobec czego zdecydowano się na roszady kadrowe.

Z ekipą pożegnali się niedoświadczeni Ilya „Whiskas” Rastopčins i Alexandr „shalfey” Marenov, co na dobrą sprawę nie dziwi, bo nastoletni zawodnicy indywidualnie zwyczajnie zawiedli. Zamiast nich starix i hooch postanowili zaangażować Antona „tonyblacka” Kolesnikova oraz Vadima „DavCosta” Vasilyeva, których jeszcze niedawno mogliśmy oglądać na Majorze. Od pewnego czasu pozostawali oni jednak bez zatrudnienia, wobec czego pomocną dłoń wyciągnęli do nich starzy znajomi – teraz wzmocnione w ten sposób OwmS ma awansować na upragnionego Minora CIS.

W tej sytuacji skład OwmS prezentuje się następująco:

  • Dmitry „hooch” Bogdanov
  • Sergey „starix” Ischuk
  • Guy „anarkez” Trachtman
  • Anton „tonyblack” Kolesnikov
  • Vadim „DavCost” Vasilyev
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Senator USA o loot boksach: Deweloperzy produkcji nie powinni móc monetyzować uzależnienia

Temat loot boksów w grach komputerowych niejednokrotnie był już analizowany przez organy sprawujące władzę w poszczególnych państwach z całego świata....