fot. Riot Games

PoohManDu w poszukiwaniu nowego zespołu

Pierwszy split League of Legends European Championship już za nami. Maj to dobra okazja dla znacznej większości uczestników europejskiej ligi na zmiany w składzie i sztabie szkoleniowym. Niewykluczone, że takie czekają również Misfits Gaming.

Lee „PoohManDu” Jeong-hyeon, pełniący rolę asystenta trenera głównego Królików, ogłosił bowiem swój status wolnego agenta oraz gotowość do opuszczenia brytyjskiej organizacji. Na chwilę obecną jego los nie jest jednak przesądzony, bowiem organizacja nie zabrała głosu w tej sprawie. Niewykluczone więc, że Misfits wciąż walczy o przedłużenie kontraktu z Koreańczykiem, jednocześnie pozwalając mu rozważyć inne opcje.

Biorąc pod uwagę wyniki Misfits Gaming w pierwszym splicie LEC trudno jednak dziwić się potencjalnym zmianom. Mimo świetnego startu Króliki z czasem zaczęły przegrywać coraz więcej meczów i po utracie miejsca w czołowej szóstce po ósmym tygodniu nie udało im się odzyskać lokaty premiowanej awansem do play-offów. Ósme miejsce w tabeli i ujemny bilans wygranych spotkań z pewnością nie jest zadowalający dla drużyny posiadającej dwóch wicemistrzów świata w swoich szeregach.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT żegna się z olsztyńskimi eliminacjami do GG League, AVEZ gra dalej

Do trzech razy sztuka? Nie w przypadku Actiny PACT – zespół ten po raz trzeci bowiem nie zdołał przebrnąć przez eliminacje do Good Game League 2019, t...