fot. Riot Games

Kolejny dzień bez zwycięstwa Liquid na MSI. Flash Wolves lepsze od mistrzów LCS

Team Liquid po fantastycznym pierwszym dniu Mid-Season Invitational 2019 przez następne cztery spotkania nie był w stanie odnieść chociażby jednego zwycięstwa. Tym razem lepsze okazały się Flash Wolves, które mimo niezbyt dobrej wczesnej fazy gry fenomenalnie wróciły do rozgrywki i zgarnęły kolejne oczko na swoje konto.

Team Liquid 0:1 Flash Wolves

Pierwsza krew powędrowała do Jake’a „Xmithiego” Kevina Puchero, który po walce o kraba samodzielnie zabił przeciwnego leśnika. Chwilę później Nicolaj „Jensen” Jensen zgarnął dwa unicestwienia, dzięki czemu uzyskał ogromną przewagę na środkowej alejce. Kolejne walki przebiegały jednak po myśli ekipy z LMS, która wyszła na nieznaczne prowadzenie w złocie. Po udanym zagraniu na bocie i wyeliminowaniu przeciwnego toplanera Wilki zrównały z ziemią pierwszą wieżę.

Fantastyczny teamfight przy Nashorze w wykonaniu zawodników FW zaowocował pokonaniem potwora. Z pomocą fioletowego wzmocnienia gracze z LMS zbudowali sobie przewagę wynoszącą pięć tysięcy sztuk złota. Ostateczna batalia przy Baronie przyniosła Wilkom cztery zabójstwa bez żadnej śmierci, czego skutkiem było zakończenie rozgrywki.

W następnym starciu G2 Esports Marcina „Jankosa” Jankowskiego zmierzy się z SK telecom T1 o drugie miejsce w tabeli. Rozgrywki możecie oglądać na kanałach Polsat Games na YouTube, Twitchu oraz telewizji. Więcej szczegółów dotyczących Mid-Season Inivtational 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Powtórka z rozrywki – San Francisco Shock i Vancouver Titans w finale OWL Stage 2

Osoby, które uważnie śledzą trwającą edycję Overwatch League, mogą odczuwać swoiste déjà vu. W wielkim finale drugiego etapu będziemy bowiem mieć do c...