PACT i Virtus.pro zainaugurują czwarty tydzień ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Chyba nie tak fani Virtus.pro wyobrażali sobie przygodę ich ulubionej formacji z ESL Mistrzostwami Polski. Jak dotychczas podopieczni rosyjskiej organizacji wyraźnie zawodzą, ale dziś mogą powiększyć swój dorobek o kolejne oczka. Problem jednak w tym, że ich rywal, Actina PACT, także potrzebuje punktów.

Virtus.pro vs Actina PACT
21:00 (2xBO1)

W PACT na przełomie roku doszło do poważnych zmian kadrowych, a jednym z tych, którzy odeszli, był Arek „Vegi” Nawojski. Młody zawodnik postanowił związać się właśnie z Virtus.pro i dziś będzie miał szansę, by zmierzyć się ze swoimi byłymi klubowymi kolegami. Sentymentów raczej nie będzie, bo Virtusi zanotowali już cztery porażki w bieżącym sezonie i jeśli realnie myślą o bezpośrednim awansie do półfinału, to muszą wreszcie zacząć regularnie punktować. Z drugiej strony ich przeciwnik również ma swoje ambicje, tym bardziej, że w poprzedniej edycji ESL MP sięgnął po wicemistrzostwo i teraz chciałby przynajmniej powtórzyć ten wyczyn. W związku z rewolucją kadrową, która miała tam miejsce na przełomie roku, trudno jednak określić, czy faktycznie będzie on w stanie tego dokonać. Niemniej mecz z VP powinien przynajmniej częściowo odpowiedzieć na to pytanie.

Mecz wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO zapraszamy do naszej relacji:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zemsta jest słodka – SF Shock pokonuje Vancouver Titans w finale OWL Stage 2

Po raz drugi z rzędu w wielkim finale kolejnego etapu Overwatch League zmierzyły się ze sobą Vancouver Titans oraz San Francisco Shock. Kilka tygodni...