fot. Riot Games

Liquid po raz kolejny zwycięża PVB na MSI

Phong Vũ Buffalo po wczorajszym pierwszym zwycięstwie w fazie grupowej Mid-Season Invitational nie potrafiło postawić się Teamowi Liquid. Mistrzowie LCS okazali się lepsi od PVB już po raz piąty na tym turnieju.

Phong Vũ Buffalo 0:1 Team Liquid
Zeros Impact
Meliodas Xmithie
Naul Jensen
BigKoro Doublelift
Palette CoreJJ

First blood powędrował na konto Hoànga „Meliodasa” Tiến Nhậta, który z powodzeniem zaatakował górną alejkę. Reprezentanci LCS odpowiedzieli jednak zabójstwami na topie i bocie, dzięki czemu pokonali Oceanicznego Smoka oraz Herolda. Pierwsza wieża również została zniszczona przez Team Liquid.

Nicolaj „Jensen” Jensen i spółka zdołali uzyskać przewagę dwóch tysięcy sztuk złota poprzez zrównanie z ziemią wszystkich zewnętrznych struktur, a po wyłapaniu trzech rywali bez problemu pokonali Nashora. Fantastyczny teamfight ze strony mistrzów LCS pozwolił im na zniszczenie środkowego inhibitora. Kolejna walka na dolnej alejce, po raz kolejny wygrana przez Liquid, zakończyła spotkanie.

W kolejnym starciu G2 Esports zmierzy się z Invictus Gaming. Rozgrywki możecie oglądać na kanałach Polsat Games na YouTube, Twitchu oraz telewizji. Więcej szczegółów dotyczących Mid-Season Inivtational 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 z awansem do play-offów MSI po wygranej z Flash Wolves!

G2 Esport już na sam początek czwartego dnia fazy grupowej Mid-Season Invitational 2019 zapewniło sobie miejsce w play-offach. Mimo niezbyt dobrego po...