fot. AGO Esports/Michał Mazurek

AGO ze zmiennym szczęściem w internetowych spotkaniach

Dzisiejszego popołudnia polscy fani Counter-Strike’a skupili swoją uwagę na poczynaniach graczy AGO Esports. Ci po piątkowych grach mogą czuć się połowicznie zadowoleni. Na dwa spotkania Jastrzębiom udało się odnieść triumf tylko w jednym.

O godzinie 14 formacja znad Wisły podjęła rękawicę rzuconą przez Epsilon Esports. Zmagania w ramach Kalashnikov Cup Season 2 zakończyły się jednak wybitnie nie po myśli naszych rodaków. Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i koledzy byli w stanie zgarnąć zaledwie dwa punkty w pojedynku przeciwko międzynarodowemu składowi. Od pierwszych minut walki na Overpassie rywal dyktował warunki i nic nie zmieniło się w tej kwestii aż do końca starcia. Porażka ta była okazała się jeszcze bardziej dotkliwa, bo sprawiła, że Polacy pożegnali się z internetowymi zawodami z bilansem 1-3. O krok od play-offów jest natomiast Virtus.pro.

Rozwścieczone Jastrzębie wkrótce zrehabilitowały się za druzgocąca klęskę, kilka godzin później rozprawiając się z Sharks Esports w LOOT.BET HotShot Series Season 3. Zwycięstwo odniesione zostało jednak w sporych bólach, szczególnie na Trainie, gdzie do wyłonienia triumfatora potrzebna była dogrywka. Nieco łatwiej było na Duście2, bowiem tam AGO oddało przeciwnikowi już tylko 11 rund, pieczętując tym samym inauguracyjną wygraną w rozgrywkach. Przed Polakami jednak jeszcze sporo pracy, by znaleźć się w play-offach. Teraz ci czekają na wyłonienie triumfatora w parze HAVU Gaming i Unique Team.

Komplet piątkowych wyników prezentuje się następująco:

17 maja
14:00 AGO Esports 2:16 Epsilon Esports Overpass
16:00 AGO Esports 2:0 Sharks Esports Train 19:17
Dust2 16:11
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
H2K Selfie

Pątko w piątki: Selfie czy Larssen?

Rogue, rezerwując sobie miejsce w europejskiej franczyzie, na pewno liczyło na coś więcej niż tylko dwa zwycięstwa w całym splicie. Europejscy weteran...