fot. PGL

FaZe Clan przyleci do Warszawy na bootcamp

Kilka dni temu w FaZe Clanie doszło do niespodziewanej roszady, w wyniku której skład międzynarodowej formacji zasilił Filip „NEO” Kubski. Przed Polakiem, ale również i przed jego nowymi kolegami spore wyzwanie, tym bardziej, że zespół już niedługo czekać będzie kilka ważnych imprez lanowych.

Nic więc dziwnego, że gracze FaZe postanowili spotkać się ze sobą na bootcampie. I zapewne nie wspominalibyśmy o tym, gdyby nie fakt, że podopieczni Janko „YNk” Paunovicia przyjdą na zgrupowanie właśnie do Polski. O wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Nikola „NiKo” Kovač, który na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z lotniska z podpisem „lecimy do Warszawy na bootcamp”. NEO i spółka przez kolejne dni trenować będą w Kinguin Esports Performance Center, nie wiadomo jednak jak długo pozostaną w naszym kraju.

Pierwszy lan FaZe w nowym składzie rozpocznie się już 28 maja. To właśnie wtedy zawodnicy YNk podejmą Windigo Gaming w pierwszym meczu DreamHack Masters Dallas 2019. W połowie czerwca natomiast ekipę zobaczymy na światowych finałach ESL Pro League Season 9 w Montpellier.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Riot zawiesza platformę turniejową LoL-a w całej Europie

Twórca League of Legends oraz organizator największych esportowych imprez tego tytułu, firma Riot Games, poinformowała o wstrzymaniu największej dostę...