fot. ESL

Polacy wracają do ESEA MDL po tygodniu przerwy

W minionym tygodniu nie dane nam było oglądać polskich drużyn w ESEA Mountain Dew League, gdyż zajęte były one innymi sprawami. Teraz jednak nie ma już miejsca na wymówki – przed nami czwarty tydzień na drugim szczeblu rozgrywkowym, podczas którego rodzime formacje powalczą o kolejne punkty.

Najwięcej pracy czeka na Izako Boars, które, co ciekawe, dopiero debiutuje w bieżącej edycji MDL-a. Wcześniej podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego tylko z boku obserwowali poczynania ligowych rywali i być może nabytą w ten sposób wiedzę uda im się wykorzystać już na starcie. Tym bardziej, że pierwszą przeszkodą na drodze popularnych dzików będzie jeden z faworytów do awansu do ESL Pro League, Team GamerLegion. W kolejnych dniach natomiast IB zmierzy się również z ALTERNATE aTTaX oraz uczestnikami ostatniego Majora z Teamu Spirit.

Dwukrotnie (i to tego samego dnia) na serwerze pojawią się natomiast reprezentanci Virtus.pro, którzy w czwartek zagrają z expert eSport oraz wspomnianym już Spirit – dla podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego to okazja, by wyjść na plus, bo jak na razie mają oni na swoim koncie jedną wygraną oraz dwie porażki. Dwie szanse na odbicie się od ligowego dna będzie mieć też AGO Esports, którego rywalami będą expert i Chaos Esports Club. W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie też x-komu, chociaż akurat on będzie najmniej zapracowany i rozegra tylko jeden mecz przeciwko Sprout.

Harmonogram czwartego tygodnia prezentuje się następująco:

21 maja
16:00 HAVU Gaming vs Movistar Riders TBD
17:00 Sprout vs expert eSport TBD
18:00 Izako Boars vs Team GamerLegion TBD
22 maja
17:00 pro100 vs Chaos Esports Club TBD
17:00 Team Spirit vs Epsilon Esports TBD
17:00 forZe vs Team GamerLegion TBD
18:00 Chaos Esports Club vs HAVU Gaming TBD
18:00 Sprout vs x-kom team TBD
19:00 AGO Esports vs expert eSport TBD
19:00 forZe vs Valiance & Co TBD
19:00 Izako Boars vs ALTERANTE aTTaX TBD
20:00 Epsilon Esports vs ALTERANTE aTTaX TBD
23 maja
16:00 expert eSport vs Virtus.pro TBD
17:00 Izako Boars vs Team Spirit TBD
18:00 Sprout vs HAVU Gaming TBD
18:00 Virtus.pro vs Team Spirit TBD
18:00 ALTERANTE aTTaX vs Valiance & Co TBD
18:00 Team Spirit vs forZe TBD
19:00 Chaos Esports Club vs Movistar Riders TBD
19:00 Chaos Esports Club vs AGO Esports TBD
20:00 Team GamerLegion vs HAVU Gaming TBD

Warto zaznaczyć, że powyższy terminarz nie jest ostateczny i w kolejnych dniach może dojść do pojedynczych zmian. Wybrane spotkania wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESEA Mountain Dew League Season 31 zapraszamy do relacji:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Samsung LCRG50 – zaprojektowany dla graczy

Samsung wprowadza do sprzedaży nowy monitor gamingowy – LCRG50. Zaprezentowany model to odpowiedź na potrzeby graczy, którzy oczekują parametrów, dają...