Kermys
fot. ESL

Play-offy ESL MP w LoL-a na start! Dziś dwie formacje pożegnają się z zawodami

ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 w League of Legends nareszcie wkraczają w decydującą fazę. Po kilku tygodniach zmagań grupowych wszystkie osiem drużyn zostało przydzielone odpowiednio albo do Ścieżki Mistrzów, albo do Ścieżki Pretendentów, w której porażka jest równoznaczna z eliminacją. I to właśnie zmagania w drugiej z nich zainaugurują dzisiejszego wieczoru play-offy ESL MP, dlatego już dziś dwa zespoły pożegnają się z prestiżowymi rozgrywkami.

Na początek będziemy mogli emocjonować się starciem Indictive Esports z Katastrofą Awionetki. W ostatnich dniach druga z wymienionych ekip była zmuszona dokonać modyfikacji w swoim składzie, w efekcie czego na dolnej alejce będziemy teraz oglądać Pawła „Krykieta” Stępnia oraz Ireneusza „Iluzjonista” Opalińskiego. I o ile Krykiet w ostatnich miesiącach pojawiał się chociażby w rozgrywkach akademickich, tak Iluzjonist zdecydowanie nie należał do grona aktywnych na scenie graczy. Indictive będzie miało zatem świetną okazję, aby wykorzystać najprawdopodobniej wciąż kulejące zgranie kT i awansować do kolejnej rundy w drabince play-offów.

Jako drudzy w szranki na wirtualnej arenie staną reprezentanci PRIDE oraz Vortex Five. Orły, podobnie jak Katastrofa Awionetki, musiały w ostatnim czasie znaleźć zastępcę Adriana „Trymbiego” Trybusa, którym na czas ESL MP został Maciej „Blue45ty” Zaremba. Mimo wszelkich zawirowań związanych z transferami zawodników PRIDE do innych zespołów, formacja ma zamiar dokończyć ESL Mistrzostwa Polski w obecnym składzie. I w swoim pierwszym starciu w play-offach raczej nie powinna mieć problemów, bowiem Vortex Five w fazie grupowej nie pokazało niczego, co mogłoby przemawiać na ich korzyść, dlatego też możemy oczekiwać łatwej przeprawy Patryka „Kermysa” Wojewódzkiego i reszty.

Harmonogram inauguracyjnego dnia play-offów ESL MP:

22 maja

Ścieżka Pretendentów

18:00 Indictive Esports vs Katastrofa Awionetki BO3
20:30 PRIDE vs Vortex Five BO3

Wszystkie powyższe spotkania ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Więcej szczegółowych informacji na temat zmagań znajdziecie natomiast w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Maraton ERROR 404 w ESL MP, w akcji również Arcy, IB i PACT

Środa będzie bardzo istotnym dniem dla ERROR 404 by Codewise Gaming. Drużyna Patryka "Ortela" Ortela spróbuje odbić się od dna ligowej tabeli ESL Mist...